Beş Cm Artı | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Beş Cm Artı

Sado6161

Kullanıcı
Yok ustam inceleye bilirim ama okadar uzak olurmuki

Sent from my iPhone using Tapatalk

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
BURAYA BUNA BUNUN ALTINA BAK DEMİŞLER YALAN SÖYLÜYORUN ANLAMINDA ALGILAMA GERÇEKTEN 5 CM İSE İŞARETİN..
ÇOĞU BU İŞARETİN BULUNDUĞU YERDE HEDİYESİ HEMEN İŞARETN OLDUĞU KAYANIN ALTINDA BULUNMUŞTUR.
EĞER BÖLGEDE O ÇAPRAZ X VEYA BAKIŞA GÖRE + ŞARETİ VARSA VEDE BU İŞARET KÜÇÜKSE 5 İLA 10 CM İSE GENELLİKLE PARA İŞARETİ GÖMÜ İŞARETİ OLARAK KABUL GÖRÜR GENELLİKLE SON NOKTA BAKILMASI GEREKEN YER OLARAK DEĞERLENDİRİLİR.
EĞER BU İŞARETDEN AYNI ALANDA 2 VEYA ÜÇGEN ŞEKLİNDE BİR DİZİLİM ALMIŞ OLARAK BULUNDUĞUNDA BU ÜÇGEN ALANIN ORTA KISMINA GELEN YERDE BÜYÜK GÖMÜSÜNE RAST GELİNMİŞ OLAN ANLATIMLAR DUYUMLAR VARDIR...

carpi-define.jpg
sayin ustamin dedigi gibi 7 cm yi gecmeyen + larin oldugu yerdedir gecerse baska yon verir oldugu kaya yer neresiyse ordadir

MAVRAN

Vip Üye
Yok ustam inceleye bilirim ama okadar uzak olurmuki

bu +işaretinin emaneti fazla uzakta olmaz lütfen yanlış anlamayın. Ben kayaligi inceleyin veya toprakla birleştiği yere bakın yazarken farklı bir başka emanetle karşılaşabilirsiniz diye yazdım. Malum + olan yerdeki işaret büyük emanetin müjdesi verdir diye tüşünüyorum . Büyük emanet zor ve zahmetli yerdedir. Maçka da bunların örnekleri var büyük kayaların iç kısımları işlenmiş. Neden senin yer böyle olmasın keşke bir resim Paylaşsaydın.

Sado6161

Kullanıcı
Mavran ustam şuan elimde resim yok lakin hava acsın gidicem yakın bana resimleri çekip sizlerle paylaşırım ozamN daha net yorum yapılabilir ama sanmıyorum okadar ağır ılsun işciliği sonuçta bunu burdan bir gün almak için saklamışlardır

esrarengiz2828

Kullanıcı
Mavran ustam şuan elimde resim yok lakin hava acsın gidicem yakın bana resimleri çekip sizlerle paylaşırım ozamN daha net yorum yapılabilir ama sanmıyorum okadar ağır ılsun işciliği sonuçta bunu burdan bir gün almak için saklamışlardır

ustam orda kesin müjde veya para var ama büyük mezarı senin bahsettiğin taş yığmada resimlersen net anlaşılabilir nokta orası sıkıntı yok yönlendirme yok ustalarımda bahsetmiş zaten

Sado6161

Kullanıcı
Tamam abi ben resimleyip paylaşıcam her taraf yağmur çamur bi güneş doğsunda[emoji4]inşallah öledirde en azından boş çıkmam oradan.

blutx

Kullanıcı
Ustam + dediğin işaret haç işareti olmasın sakın! işaretleri daha iyi analiz etmek şart yoksa boşa kürek sallamış oluruz bence.Genellikle + seklindeki işaretler haç işaretidir tabi bazı istisnalar olabilir diyorum kontrol etmede fayda var..

m6YO08.jpg

Son düzenleme:

Sado6161

Kullanıcı
Valla usta yamacın birine gelip hacı koyduysa bilemem ama zannetmiyorum dört beş cm haç tek başına zor gibi usta

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
her yorumdan bir hisse almalısın. yorumlar okuduğunda her yorumda bir olabilirliğin detaylarını görmek mümkün. hepsini harmanla. burada gerçek dışı bir yorum yok.maşaallah ustalarımızdan üyelerimize kadar çok değerli tespitler sunmuşlar.
ilave olarak tek detay ekleyeceğim. kare olması odanın olabilirliğini gösteriyor. tarif ettiğin yığma gibi olan yer bunu verebilir. malzemede içinde. çünkü artı karenin içinde . boşaltılmamışsa kayde değer ve emeğe değer olacağını düşünüyorum.ne ile yaparsın bilemem ama net bir tespit tavsiye ederim. birinci önceliğin olmalı....yoksa bakıp durursun. yada yanlış yere yönelme ihtimali ,doğru noktaya göre kaçınılmazdır. sağlıcakla.

Sado6161

Kullanıcı
Aynen ikizceli ustam ustalar değerli yorumlar yaptı hepsinden bi fikir kafama yazdım havalar bırakmadıki gidim gittiğimde etraflıca resimlerini çekip siz değerli ustalarla paylaşıcam aceleye gerek yok nasılsa geç olsun sağlıklı olsun bütün ustalara saygılar vede hayırlı cumalar..

Üst Alt