Beşbin (5000) Kullanıcı Ile Yola Devam Inş | Define işaretleri ve anlamları

Beşbin (5000) Kullanıcı Ile Yola Devam Inş

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Değerli Definemekani.com kullanıcıları,

Sitemiz kullanıcı sayısı bugün itibari ile 5000 kişiye ulaşmış olup neredeyse tamamı gerçek üyedir, bot ve reklam üyeler sitemize kayıt olamıyor.

Sitemiz hem ustalarımız hem üyelerimiz ile saygı sevgi ve anlayış içerisinde büyümeye devam ediyor.
Sitemizin bu günlere gelmesinde katkısı olan emeği olan A'dan Z'ye şuan olan ve olmayan tüm dostlara tüm arkadaşlara gönülden teşekkür ederiz.

Daha güzel ve başarılı günlere hep birlikte ulaşmak sitemizi saygı ve sevgide üst seviyede tutmak umudu ve dileği ile saygı ve sevgilerimizi sunarız.
Not:

5000 'nci Üyemiz olan @multipapp41 arkadaşımıza katılımından dolayı teşekkür ederiz.

Definemekanı.com Yönetimi

osi

Kullanıcı
bozkurt ustam goruslerınızı paylasıyorum bu sıteyı tercıh etmemdekı amac guzel bır yonetıcı kadrosu ve uslup farkından dolayı sıteyı her acmamda aynı heyacanı hıssetmemdır bu yuzden basarılarınızın devamını dılıyorum hakedıyorsunuz daha buyuk basarıları

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Hayırlı olsun
10binleri çoktan geçmiştik ama
Bot, reklam ve çift üyeliklere müsaade etmediğimizden
Sayımız yavaş ama istikrarlı ilerliyor
Mekana ve her kese hayırlı olsun
Aile huzuru içinde nice 5000lere

Mekanımıza hoş geldin 5000. üyemiz @multipapp41 usta
İyi forumlar dilerim

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
niyet hayırsa akıbette hayırlı olur. önemli olan,sayısal değer değil,üyelere ,huzurlu bir ortamda,samimi ve gerçek bilgilerin verilmesidir . bizde ,üyelerimizin arzu ettiği birikimin ,bir kardeşlik ortamında paylaşılması ,başka sitelerden gezer üyeliklerle sanal rakamları değil,kalıcı üyeliklerle devamlılığı göstermektedir. bizim farkımız da burda öne çıkıyor.
gönül elbette daha çok insanımızın bu ortamda bulunmasını ister. zamanla 7 veren meyve misali artışta devamlılığı hep birlikte göreceğiz inşaallah.
emeği geçen büyük bir özveriyle gayret gösteren arkadaşlarımı hem kutluyor hemde kalbi teşekkürlerimi sunuyorum.
bütün üyelerimize de sonsuz sevgilerimi sunuyorum.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
ALLAH (cc) Saygı ve sevgi çerçevesi içinde daha nice 5000'lere ve katlarına ulaşmayı nasip etsin;Ayrıca site kurucularından emeği geçen herkes'ede teşekkürlerimi sunarım,Böyle güzel bir ortamı açtıkları için

TEVFiK

Vip Üye
niyet hayırsa akıbette hayırlı olur. önemli olan,sayısal değer değil,üyelere ,huzurlu bir ortamda,samimi ve gerçek bilgilerin verilmesidir . bizde ,üyelerimizin arzu ettiği birikimin ,bir kardeşlik ortamında paylaşılması ,başka sitelerden gezer üyeliklerle sanal rakamları değil,kalıcı üyeliklerle devamlılığı göstermektedir. bizim farkımız da burda öne çıkıyor.
gönül elbette daha çok insanımızın bu ortamda bulunmasını ister. zamanla 7 veren meyve misali artışta devamlılığı hep birlikte göreceğiz inşaallah.
emeği geçen büyük bir özveriyle gayret gösteren arkadaşlarımı hem kutluyor hemde kalbi teşekkürlerimi sunuyorum.
bütün üyelerimize de sonsuz sevgilerimi sunuyorum.
S.a. Benim söyleyecek bir şey'im kalmamış ;) çünkü Gerekenleri Tüm Ustalarım çok güzel Söylemiş'ler bende kendilerine çok teşekkür eder.Hayırlısı olsun der daha nice 5000 'lere İnşallah derim.
Saygılarımla.

Üst Alt