Bilgileri Olan ? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bilgileri Olan ?

demirkıran

Kullanıcı
estafurullah ustam benı yanlış anladıız ben görmedım :( :(
mesajınız çok kırıcı oldu ustam :( :( :(

m.tç.i

Kullanıcı
ustam bu tür işaretler yoktur domuzu bılmem ama civcivli tavuk işareti yoktur
ben heryere gittim doğuya vana her türlü ile gittim boyle bir işaretlere rastlamadım
anlıyacağın bu gibi işaretler bu zamanda yapılmıştır bunu yapan aklı kıt define hayalleri peşinde koşanlar yalanla dolanla iş çevirmeye çalışanlardır . unutma ustam''Definecilik akıl,bilgi ve güzel ahlak işidir'' yanı bu yoldan şu lafa çıkılır
bu tür işaretler önceden yapılmayıp bu zamanda yapılıp satılmaktadarı sana tavsiye bu işlere bulaşmaman saygılarımla :)
tavuk ve civcivleri domuz yılan akrep keçi,kuş,boga .kurt,deve genelde cogunlukla bu işaretler kullanılıyor ve bu işaretler insanlıgın varolusundan bu yana kullanılmakta gelelım gök e yıldızların üçgen oluşturması.dıkdörtgen olusturması.daıre olusturması hilalın seklı butun bunlar baz alınarak yapıldı bu işaret sıstemlerı bunları ınkar edıyorsan bu defıne işine hıç bulaşma demırkıran bunlar ınsanlıgın ılk evresınden son evresıne kadar devam edecek olan unsurlardır.ve bütün defınelerde bu işaretlerden bırılerı mutlaka konulmuştur .bu işaretlerı yapanları aklı kıt dıye itham edıyorsan senın aklını hiç sorgulamıyorum.bır konuda bilgin yoksa hıç o konuya yazmayacaksın arazıde bır işaret arıyorsa tuvuk ve civcivlerı arastırdıgını söluyorsun bunu nerelerde aradıgına bakılır ve kımı tavık ve cücülkleri ıllakı kayaya resmedılmez buyukçe kayayı tavuga benzetılır ve etrafınada cucuklerını parca küçük taşlarla sıralı sekılde yapılırlar.bu adamlar sanıldıgındanda kurnazlar demırkıran.ve bu cücüklü tavuk işaretlerını ve hayvan fügürlü olanları genelde eşkıyalar kullanmışlardır arazıde görulmuyormu deve resmedılmış kayalar.ıyı forumlar

Üst Alt