bir dostumun yeri......yeni bir alan 4

cantar

Vip Üye

arkadaşımızın konuya fotograf eklemede sorunu var cipskolik kardeşimizin konusu bu
kendisi bu yer hakkında bir ön açıklama konusuna ekler sanırım.
Nedir.
Nasıldır..
Nasıl bir yerdedir.
yakınında ne gibi ayrıntılar vardır vs.vs. gibi

cantar

Vip Üye
Cevap: bir dostumun yeri......yeni bir alan 4

YER HAKKINDA HİÇ BİR BİLGİM YOK AMA CİPSKOLİK HERHALDE ANLATACAKTIR NEDİR NASILDIR DİYE SADECE KAFA KISMINDAKİ YILAN İLGİNÇ DEĞİLMİ ?....

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

cipskolik kardeşimiz yine güzel bir yer yakalamış. burasında güzel sonuçlar oluşur. sadece 2 farklı yerin resmini çekmesi bile yetmiş. ben isterdim ki alanı cevreyi de tariflesin. başka neler vardı bahsetsin. burda daha devamı olmalı.

şimdilik en göze batan buydu. hedef banko. kaçarı yok. tıkama taşlar ve emanet. güzel sonuç...

ayrıca hanım kızımızı tesadüfenmi yakaladı bilemiyorum ama. saat kaçta çektiyse bu resimleri tam doğru zamanlama olmuş. ayrıca bu kızın gölgede karnı şiş?

Son düzenleme:

MaRCuSS

Yasaklı
Yasaklı

Cipskolık kardesım,ben bu işlerden pek anlamam,yınede gorebıldıklerımı cızdım,4,reımı bılerekmı cektın bılmıyorum yalnız ben o bayanı ılk resımde gormustum,burda ana kaya kendı domuz seklınde kesılmıs ve ısaretler gızlenmıs,golge vs,merdıvene dıkkat et,kabartma bayan karsıya baktıgı nokta onemlı ,burasıda onemlı,golge olarak ayrıca yıne domuz var,ana domuzun yanı ana kayanın sol gozu kabartma daıre ıcı ucgen yada baklava,işaretlerı gızledıgı yerın ustune o sapka kayaı getırmıs sekıllendırmıs ve golgelerıde vermıs yerın guzel bence bolsans,
resim.defineforumu.com
http://resim.defineforumu.com/?di=OS9I[/IMG]