Bir Evimiz Var ve Garip şeyler yaşıyoruz yardımı olabilecek bir kimse varsa çoks eviniriz

redevil49

Kullanıcı
Evimiz Ankara haymananın bir köyünde bu evde geceleri üzerinde altın dolu her yeri altın dolu bir gelin görünüyormuş herkese aynı zamanda elinde değnek bulunan takım elbiseli 2 adet adam görünüyormuş aynı zamanda aynı zamanda bahçede de elinde değnek bulunan adamlar ve kazlar görünüyormuş bahçede hiç bir şey yetişmiyormuş ağaçlarda buna dahil.aynı zamanda bu gelin evin sahibinden 2 ayaklı kurban istemiş.bu evde ne olabilir acaba ben amatör olarak bu define işi ile uğraşıyorum bu ev akrabamın evi daha gidemedim bana akrabamın anlatması bu. bir şeyler olabilir diye düşünüyorum ama emin değilim bu yüzden siz ustalarıma danışmak bilgi almak hatta Ankara da ikamet eden ustalarım varsa yüz yüze görüşmek bile isterim. aynı zamanda elimde bir yer daha var çok geniş çaplı bir yer araştırma yapıldığı taktirde altından çok büyük şeyler çıkabilecek eski bir medeniyetin yaşadığı topraklar benim kendi memleketimde tokat Niksar da. Yukarıda anlattığım konuyu çözebilirsem Niksar için de yardım isteyeceğim...

redevil49

Kullanıcı
Cevap: Bir Evimiz Var ve Garip şeyler yaşıyoruz yardımı olabilecek bir kimse varsa çoks eviniriz

Sanırım Kimse İncelememiş Yardımcı olabilecek bir ustam yokmu bana...

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
Cevap: Bir Evimiz Var ve Garip şeyler yaşıyoruz yardımı olabilecek bir kimse varsa çoks eviniriz

senin evin ermeni evi sanırım evedeki çakılı çiviyi kuyuyu dut ağacının dibindeki mezarı anlatıyorsun

unalevren14

Kullanıcı

Sanırım Kimse İncelememiş Yardımcı olabilecek bir ustam yokmu bana...

ahşap evmi bahçe evin arkasındamı kuyuyla ağaç duruyomu fırının nerde evin alt katının agaçlarını araştır boncuk çivi veya resim varmı iş evin içinde

redevil49

Kullanıcı

evin önü bahçe evet ev ermeni evi bahçede ceviz ağacı var bahçede büyük bir taş varmış kaldırmışlar aynızamanda ev ahşap diye biliyorum kuyu gibi bir şey varmış sanırım ama ben kendim görmedim daha evi akrabamın anlattıkları..fırını bilmiyorum sorup paylaşırım.. ayrıca ilgilendiğiniz ve yaptığınız ve yapacağınız yardımlarınız için çok tşk ederim

redevil49

Kullanıcı

resimden kastımız nedir ustam ne resmi yada işareti bakıcam bir boncuk çivi nasıl olacak...

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

yakınında bataklık yer varmı yada çeşme kuyu kapalıymış

Son düzenleme:

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

iki ayaklı kurbanmı olur bunlar insan kurban edilsinmi istiyolarmış konumuza dönersek kazların sayısı kaçmış

redevil49

Kullanıcı

evin arkasında bahçe varmış.ayrıca evin yerinde eski ev harabesi varmış yıkıntılar oraya yeniden ahşap ev yapmışlar odaların altı dolma toprakmış sonradan beton atmışlar.köy ermeni köyü.kazların sayısı hakkında bilgim yok maalesef ustalarım.tek bildiğim takım elbiseli adamlar kazlar ve boğazına kadar altınla kaplı bir gelin ayrıca evin alt katıda yok.sanırım eski zamanlarda bir kuyu varmış...

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

kuyunun yanındaki ağacı sor evin bahçeside üçgenmiş köy meydanındaki üç yol ağzındada bir çeşme varmış köyün iyi mezarları tepedeymiş ismi meşhur kayada varmış sahte evliyada varmış