Bir günde şizofren olan acemi:) | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Bir günde şizofren olan acemi:)

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Ekli dosyayı görüntüle 33908 duvar diye tahmin ediyorum.Ama bunun gibi eski dere yataginda dereye dikey bazi duvarlar da gordum,sebebi akintiyi yavaşlatmak için mi bilmiyorum.Eski dere derken burda bir dere oldugunu bilen yok.Kisin kar sulariyla akan bir dere diye tahmin ediyorum.Haritalardan ve.ordaki gozlemlerimiz bu .Ama bunun gibi çok cakil yigini var,çakil derken futbol topundan biraz buyuk,biraz kucuk .Arastirdigima gore mezarmis ustam.
Kar suyu ile oluşan dereler gömü saklama için tercih edilen yerlerdir. Elbet dere tabanı değil, derenin yamaçları su değmeyecek yerler.

Fotoğraflara ömrün olur nasip olursa pazartesi günü pc den bakacağım.

Gazzeli

Kullanıcı
Kar suyu ile oluşan dereler gömü saklama için tercih edilen yerlerdir. Elbet dere tabanı değil, derenin yamaçları su değmeyecek yerler.

Fotoğraflara ömrün olur nasip olursa pazartesi günü pc den bakacağım.
Cok tesekkurler ustam,sagolasin yorumlarinizi bekliyor olacagim,bu arada kopek kafasina benzettigim foto karenin içine almistim ama kare biraz buyuk olmus belki dikkatinizi cezbeder😀(aklinizda bulunsun gulbahceli ustam duymasin🫣)selam ve dua ile.Degerli yorumlariyla katkida bulunan ,bulunamayan butun ustalarima tesekkurler.Size ayrica tesekkurler.

Üst Alt