Bir Kayada Birçok Sunak Çanakları Anlamı Nedir ? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bir Kayada Birçok Sunak Çanakları Anlamı Nedir ?

derman_833

Kullanıcı
fotolarına baktım lakin burası iyi bir mezarlık alan belki bin tane mezar vardır lakin sanki mezarlık alanın ortasında bir yerde değerli bir mezar var gibi geldi bana ustalar ne der bilmem dediğim yerlerde kayada tek delikli taş varsa araştırmanı tavsiye ederim bir de bir cihazla oraları gezmeni öneririm ezbere birşey yapma yasal olmayan şeylerden uzak duralım

Ustan sizce nekadar derindedir mezarlar bildiğiniz gibi cihazlar 1,5 mt de en fazla tara yapıyor bunun için ne önerirsiniz cihaz olarak

DRAGON-34

Kullanıcı
mezarlar normalde bir metreye yakın mesafededir para olan değerli mezarlar biraz daha derin olabilir cihazların 25m derine çekenleri var ama çok pahallı sen güvenilir bir cihazla 1.5m derinliği araştır şansına kısmet diyelim

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
buradaki bir çok mezar kapama mezar değerli pek bişey yoktur eline derinlği iyi olan bir makine ile alanda dolaşsan dğerli olanları tespit edebilirsin bu mezarlık alanın başlangıç ve bitiş noktasını tespit et daha sonra alanın doğusundaki kayalık alana ilerle muhtemelen değeerli olan mezarlar doğusundadır

derman_833

Kullanıcı
mezarlar normalde bir metreye yakın mesafededir para olan değerli mezarlar biraz daha derin olabilir cihazların 25m derine çekenleri var ama çok pahallı sen güvenilir bir cihazla 1.5m derinliği araştır şansına kısmet diyelim
Degerli yorumunuz için çok teşekkürler usta

derman_833

Kullanıcı
buradaki bir çok mezar kapama mezar değerli pek bişey yoktur eline derinlği iyi olan bir makine ile alanda dolaşsan dğerli olanları tespit edebilirsin bu mezarlık alanın başlangıç ve bitiş noktasını tespit et daha sonra alanın doğusundaki kayalık alana ilerle muhtemelen değeerli olan mezarlar doğusundadır
Degerli yorumunuz için çok teşekkürler usta

KERASUS

Kullanıcı
Ustam bu bölgede açılmamış mezar varmı sizde ve bu mezarlar nezaman açılmıştır yosunlarına bakılırsa kayalın üstündeki yosunlar ile büyük deliklerin içindeki yosunlar aynı görünüyor bu konuda birşeyler söyleyebilirmisin.
usta yer zaten mezarlık alanı her taraf mezar ama sadece gezmeni tavsiye ederim.komana usta çoğu şeyleri söylemiş.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
güzel kardeşim sen bunları sıradan üstten konan mezarlar gibi düşünme.

bu bulguların karşılığı oda mezar türüdür. öylesi bulguların karşılığı sıradan mezarlar olamaz. ikisinde giriş istikametlerini çizdim. bunları boşluk tespiti ile ancak anlayabilirsin. sağlıcakla.

walkman

Kullanıcı
Ustalarımız gerekenleri yazmış çizmiş. Görsel olarak süper bir paylaşım olmuş.

DRAGON-34

Kullanıcı
güzel kardeşim sen bunları sıradan üstten konan mezarlar gibi düşünme.

bu bulguların karşılığı oda mezar türüdür. öylesi bulguların karşılığı sıradan mezarlar olamaz. ikisinde giriş istikametlerini çizdim. bunları boşluk tespiti ile ancak anlayabilirsin. sağlıcakla.
ustam seni seviyorum BAYRAMINI DA EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLARIM Senin tecrübe ve ustalığını hayret ve taktirle takip ediyorum lakin çok tecrübem olmamakla beraber odası olan mezar işreti görmedim lahit olanı hariç de mezar deseydi kare oyma yanında veya içinde yuvarlak oyması olmalı değilmiy di bence buradakiler zemin altı kaya oyma mezarlar olabilirmi ---sadece meraktan soruyorum

Üst Alt