Bir Öneri

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
online olmaz da çekim olur. bir kişi olmazda işaret konusunda tecrübeli isteyen bir kaç usta katılabilir. yeterki istensin.
resime yapılan yorumla, alan üzerinde tespiti eş değer görmeyelim. öyle resim paylaşılıyorki ,görmek istediğin kısımları göremiyorsun. ama arazide alanı uzaklardan bile görsen,seni çeker. gel bana yapar.
sonra sistemli çalışmalar hariç,genel içinde az bir yer tutar. bunlarında bir çoğu çözülebilir ama çekimi de anlatımı da zor olur. ağırlık, mezar ,mezar odası mahzen vb. yerler. bunları çözemeyen de ,araziye çıkmasın değilmi.

wolf_52

Kullanıcı
wtrk dostum harika bir fikir vermiş.. çok tutum bunu... hatda yeni bölüm açlıp videolu işaret anlatımı diyerekde arşivlene billir... çözüme kavuşmuş olanlar ve arzide sıkça karşlaşdığmız işretlerden başlanırsa daha isbetli olur.. yeni gelen üyelerde bundan çokca faydalana bilrr... siteye çok faydası doknurr.....@ikizceli ustam ben seni yürtmem sırtımda taşrım sen yeterki bana bri şey ler öğrett.... peşin sıra gelyim diyorum ama mesfemiz çok bu durum daa... bari sende 1 hafta ders ver banaa.... razıyım:(