Bir takım olaylar | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Bir takım olaylar

ayyldz

Kullanıcı
Merhaba dostlar,

Ben tılsım vb. Olaylar anlatıldığında okuduğumda pek aldırış etmem, güler geçerim.

Fakat geçtigimiz gün bir olay yaşadık, sizinle paylaşmak isterim.

Bir mekanda çalışma yapmak istedik. Belirli bir zamandan sonra ne dediği anlasilmayan bir ton ve sesle kadın şarkısı duyduk. Sert bir sekilde ve yaklaşık 4 sn sürdü. İnsanın bile zor gelebileceği bir yerde ve satte bu sesi hepimizin duymasi, ozellikle ilk defa böyle bir durumla karsilasmamizdan ötürü yarım bırakıp döndük.

Dün gece tekrar ayni mevkide yine niyetlendik.

Çok samimi söylüyorum, bakın inanmam aldırış etmem;

2 metre kadar yakinimizda biri etrafimizda kosarak cember çizdi. Bu koşma cok hızlı gerçekleşti ve ışıklar olduğu halde göremedik.

Aninda ses 20 metre ileriden devam etti.

Tabiki yine biraktik.
Dediğim gibi ben ve ekibim ilk defa boyle bir durumla karsilastik.

Tecrubenize danışmak istiyorum, yahu bu nedir ? İzahı ni nasıl yaparim bu isin ? :)

Kader25

Admin
Merhaba dostlar,

Ben tılsım vb. Olaylar anlatıldığında okuduğumda pek aldırış etmem, güler geçerim.

Fakat geçtigimiz gün bir olay yaşadık, sizinle paylaşmak isterim.

Bir mekanda çalışma yapmak istedik. Belirli bir zamandan sonra ne dediği anlasilmayan bir ton ve sesle kadın şarkısı duyduk. Sert bir sekilde ve yaklaşık 4 sn sürdü. İnsanın bile zor gelebileceği bir yerde ve satte bu sesi hepimizin duymasi, ozellikle ilk defa böyle bir durumla karsilasmamizdan ötürü yarım bırakıp döndük.

Dün gece tekrar ayni mevkide yine niyetlendik.

Çok samimi söylüyorum, bakın inanmam aldırış etmem;

2 metre kadar yakinimizda biri etrafimizda kosarak cember çizdi. Bu koşma cok hızlı gerçekleşti ve ışıklar olduğu halde göremedik.

Aninda ses 20 metre ileriden devam etti.

Tabiki yine biraktik.
Dediğim gibi ben ve ekibim ilk defa boyle bir durumla karsilastik.

Tecrubenize danışmak istiyorum, yahu bu nedir ? İzahı ni nasıl yaparim bu isin ? :)
Bulunduğunuz alanda yaşayanlar var.
Sizi orada istemiyorlar.
Korkutmaya çalışmışlar.
Kuvvetleri yeterli olsaydı, korkacağınız şekilde hareket ederlerdi.
Yapılacak 2 şey var kanaatimce:
İlki, gece orada bulunulmayacak, gündüz araştırma yapılacak.
Diğeri ise, onlarla konuşup anlaşmak, onlara bir sorun çıkarmak için orada olmadığınızı gayenizin asla zarar vermek olmadığı hususunda onları ikna etmek.
Birde giderken onlara hediye götürün.
Araştırma yaptığınız yereden 50-100 metre uzağa bırakın. Onların yiyeceği kemik ve tezektir. Yiyecek denince insanlar gibi yediği düşünülür, öyle değildir. Rüzgarın değmesi gibi bunlara değerler ve doyarlar. Hacminden birşey eksiltmezler.