Birazda ahiret için çalışalım

Kafkaslı

Vip Üye
Sıkıntıya düşmüş ve başı belâya düçâr olmuş hangi müslüman bu duayı yaparsa, Allah Teâlâ mutlaka onun duasını kabul buyurur.” (Tirmizî,
Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn(zâlimîne).”

Anlamı: “Senden başka ilâh yoktur. Sen her türlü noksanlıktan, eşi-ortağı olmaktan uzaksın. Şüphesiz ben kendine yazık edenlerden oldum” (Enbiyâ

Beyler uzun zaman önce ümmetin birazda zikirle meşgul olsunlar diye böyle bir paylaşıma bulunmuştum
Çok tartışmalara sebep oldu

Konu şü hedef 500000 bin bu zikri edelim kim kaç çekerse yazsın 500000 binden düşelim inşallah
VALLAHI HAYRİNIZA OLUR

BU BİR ONERI ILGI GÖRMEZ İSE KALDİRİRİM MUBAREK LER

Son düzenleme:

TEVFiK

Vip Üye
Sıkıntıya düşmüş ve başı belâya düçâr olmuş hangi müslüman bu duayı yaparsa, Allah Teâlâ mutlaka onun duasını kabul buyurur.” (Tirmizî,

Anlamı: “Senden başka ilâh yoktur. Sen her türlü noksanlıktan, eşi-ortağı olmaktan uzaksın. Şüphesiz ben kendine yazık edenlerden oldum” (Enbiyâ

Beyler uzun zaman önce ümmetin birazda fikirle meşgul olsunlar diye böyle bir paylaşıma bulunmuştum

Konu şü hedef 500000 bin bu zikri edelim kim kaç çekerse yazsın 500000 binden düşelim inşallah
VALLAHI HAYRİNIZA OLUR
Selamunaleykum sayın ustam Allah sizden razı olsun evet ben bu duayı çok sıkıntılı aninmda okuduğum zaman sıkıntımin gittiğini ve çokta işlerimin rast gittiğine şahit oldum saygı ve sevgilerimle

TEVFiK

Vip Üye
Meselağa ben 200 çektim kalan 499800
Allah Kabul etsin inşallah sayın ustam bende her gece sabaha kadar 1000 Ayetel Kürsi ile bu dua ile birlikte 40 gece devam edip 40 bini tamamladım Allah'ım kabul etsin İnşaallah ama çok faydasını gördüm
Saygılarımla

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı

Beyler uzun zaman önce ümmetin birazda zikirle meşgul olsunlar diye böyle bir paylaşıma bulunmuştum

VALLAHI HAYRİNIZA OLUR

BU BİR ONERI ILGI GÖRMEZ İSE KALDİRİRİM MUBAREK LER
Ustam ben 1000 aldım

TEVFiK

Vip Üye
Eyvallah canım kardesim kalan 497000
Selamunaleykum sayın ustam şayet diğer arkadaşlarda bu duanın sevabına Nail olurlarsa çok güzel vede çok iyi olur kısa zamanda Dua kısa zamanda toparlanmış olur düşüncesindeyim
Saygılarımla.
Ben bitirdikce okuma adetini söylerim.