Birbiri Ardına Koyulan Işaretler | Define işaretleri ve anlamları

Birbiri Ardına Koyulan Işaretler

muon

Kullanıcı

ustalar birinci resimdeki üçgenin ardında diğer taşlar üçgen onlarımı gösteriyor ynıltacamı acaba

ECE07

Kullanıcı
Ustam anladığım kadarıyla çevresi toprak zeminlerin bulunduğu bir yüzey ve arada bir kayalık bölüm var. Birincisi işaretlerin biraz çevresini de resimleseniz daha iyi olurdu. Eğer elinizde mevcut resim varsa işaretlerin bulunduğu alanı içine kapsayacak şekilde uzak çekim resmini, ikincisi işaretli kayaların 3-5 metre çevresinin resimlerini yükleyin. Burası düşündüğüm gibi orta yerde kayalık bir yer ise, mezar nerdedir diye hiç uğraşmadan Çubuklarla boşluk tespiti yapın derim. Çubuk imkanınız yoksa işaretli kayaların 3/5 metre çevresini geçmeden etraflarında araştırma yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

muon

Kullanıcı
ece07 ustam 4. resimde orum yaptıgınız kaya gözükmekte cevre resmini cekmişmiyim bakıyorum

muon

Kullanıcı
yorumlaybilecek ustalarım işiniz var biliyorum ama yardımcı olursanız çok memnun olurum

muon

Kullanıcı
ece07 usta o işaretlediğin taşları koyluler koymuş taşlık olan o alanda hayvanlarını dinlendiriyorlarmış

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
mezar odaları. ece ustanın işaret ettiği yerdeki birinden diğerine geçişli.

girişim başka odama başka kısma uzanıyor diyor.

bu resim daha iyi fikir sahibi olmanı sağlayacaktır. neye benzetirsin bilemem. ama nereye bakar neyi bekler. yapılması gereken alanda tam bir boşluk tespiti ile konuya hakim olunmasırıdır. sağlıcakla.

muon

Kullanıcı
ece07 ustam o taşları köylüler alanı boşaltıp hayvanlarını dinlendirmek için toplamışlar bir araya

ECE07

Kullanıcı
ece07 ustam o taşları köylüler alanı boşaltıp hayvanlarını dinlendirmek için toplamışlar bir araya
Sizin o taşlarla işiniz yok zaten. Yanındaki ana kayada birbirine bağlantılı iki oyma mezar işaretin var. Ben de mezarın olabileceği yeri işaretledim, işaretli yüzeydeki taşları konunun içinde dert etmene gerek yok. Diğer işaretlerinde de araştıracağın yerler aynı şekilde işaretlerin çevresinde olmalı. Çubuk kullanarak bu alanda ne varsa tespit edebilirsiniz. Kolay gelsin.