Birbirine sarılmışlar gibi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Birbirine sarılmışlar gibi

MAVRAN

Super Moderatör
@Necat. ve @TRUVA Ustalarım ilginizden dolayı çok teşekkür ediyorum, ustam keşke zaman olsa da sizi de çağırıp bir çatır kurabilmek orada ancak bana çalışmaktan fırsat kalmayacak herhalde.
Buna da şükür böyle geçerken dikkatimi çekti resim çektim eğer zaman olur fırsat verirse Rabb'im bir daha aynı yeri ziyaret etmek istiyorum. Söylediğiniz yerlerle özellikle ilgileneceğim inşellah.
Selam ve saygılar

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Bir araya gelelim dedik ama olmadı maalesef, can bizde kaldıkça niyetimiz aynı. Başka bahara inşallah.

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Kıymetli gardaşım bu fotolara olmaz nasip olursa gidersen daha ayrıntılı ve net fotolar çekin ayrıca ilk fotoda akara yakın giriş tünel testi yapın

Kervan07

Admin
Selamünaleyküm arkadaşlar resimler yetersiz farkındayım ancak elimizde şimdilik olan bu, sizce bunlar neyi ifade ediyor.
Saygılar.
mavran ustam yerin boş değil fakat noktayı bulmak için bizzat arazide olmam gerek. resimlerden çok fazla yol katedemeyiz. burda çok iyi arazi fizibilitesi yapılması lazım. bu tarz kayalıklar birden fazla noktalara işaret eder ve bu noktaların çoğu yanıltıcıdır. kayalara dikkatli bak ve toprakla birleştiği yerden bir karış alta in. hem zemin hemde kaya yüzey farklılıkları hakkında bilgi edinirsin. bu bilgiler doğrultusunda devam edilir. arazinin yukarıda kalan kısımlarınında video ve fotolarını görmek gerek. saygılar

MAVRAN

Super Moderatör
mavran ustam yerin boş değil fakat noktayı bulmak için bizzat arazide olmam gerek. resimlerden çok fazla yol katedemeyiz. burda çok iyi arazi fizibilitesi yapılması lazım. bu tarz kayalıklar birden fazla noktalara işaret eder ve bu noktaların çoğu yanıltıcıdır. kayalara dikkatli bak ve toprakla birleştiği yerden bir karış alta in. hem zemin hemde kaya yüzey farklılıkları hakkında bilgi edinirsin. bu bilgiler doğrultusunda devam edilir. arazinin yukarıda kalan kısımlarınında video ve fotolarını görmek gerek. saygılar
Sevgili kardeşim çok teşekkür ederim ilgi ve alakandan dolayı, konu unutulmuştur diye düşünüyordum. Vurguladığın noktaları eğer yolum düşerse mutlaka inceleyeceğim, yeni resim ve videolar da çekerim.
Nasip olur boş bir zamanıma gelirse sen de buralarda olursan acil bir çıkartma yaparız olay yerine.
Selamlar saygılar kardeşim.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Sevgili kardeşim çok teşekkür ederim ilgi ve alakandan dolayı, konu unutulmuştur diye düşünüyordum. Vurguladığın noktaları eğer yolum düşerse mutlaka inceleyeceğim, yeni resim ve videolar da çekerim.
Nasip olur boş bir zamanıma gelirse sen de buralarda olursan acil bir çıkartma yaparız olay yerine.
Selamlar saygılar kardeşim.
Kervan ustam Mavran ustamız semaveri ateşlemiş, istihbaratı aldık :) bekleniyorsunuz :)