Birden fazla işaretler var..

AcemiUye

Kullanıcı
Üstadlar;

Yeri ben görmedim benim dayı oğlu çekti fotoları yolladı. O yüzden hafta sonu ETRAFI, daha NET fotoğraflar ile geliceğim inş.
Ama üstadlar dikkat ederseniz Yukardan-Aşağıya 3. Sağdak, kare'de "KALP" resmimi var banamı öyle geliyor? Kalp resimli mezar yeri veya gömü olurmu ? Hiç duymadım ben
Diğer husus ise En aşağıdaki SAĞDAKİ resim insan surati açıkca, yandan bakınız; şöyle ben sizin için keseyim orayı ve yan çevereyim.

fpcpc.jpg

fn97w.jpg

fn9gr.jpg

Şimdi tabiki sizinde sorularınız var, o soruları bende sordum telde.

Kalp, İnsan sureti ayrı kaya'da.
İbrik ayrı kayada.
Çöreklenmiş Yılan ayrı kayada.

Çöreklenmiş yılanın bulunduğu kaya çok büyükmüş ve beyaz renk imiş.

İbrik'in bulunduğu kayanın etrasında eski dere yatağı imiş ve eski yel değirmenleri var imiş.

Hafta sonu dediğim gibi etrafıca güzelce fotolacağım size ileteceğim.

Gittiğim zaman özellikle şu işaretin şu taraflarına bak, şu tarafları çek dediğiniz yön tayini var mı ?

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cevap: Birden fazla işaretler var..

s.a

sitemize hoş geldiniz,daim olmanız dileği ile,bu işaretlerin arazide değilde masa başında çekildiği anlaşılıyor,ve bu işaretlerin çözümleride sitemizin define işaretleri kataloğunda mevcuttur.

kalp işareti define işlerinde kullanılmıştır.daha doğrusu sizin bahsettiğiniz bir çok emare definede kullanılmıştır.

sizin yapmanız gereken ve sizi doğru sonuca götürcek olan şey,sizin kendi eliniz ile bu işaretlerin resimlerini çekmenizdir.geniş açılı ve bol fotolu olacak şekilde.

daha sonra burada paylaşırsanız daha doğru sonuca ulaşırsınız.bu şekilde resimlerden birşey anlaşılmıyor.net değil,sahtemi değilmi anlaşılması zor.

kolay gelsin.

Allah c.c gönlüne göre versın.

AcemiUye

Kullanıcı

s.a

sitemize hoş geldiniz,daim olmanız dileği ile,bu işaretlerin arazide değilde masa başında çekildiği anlaşılıyor,ve bu işaretlerin çözümleride sitemizin define işaretleri kataloğunda mevcuttur.

kalp işareti define işlerinde kullanılmıştır.daha doğrusu sizin bahsettiğiniz bir çok emare definede kullanılmıştır.

sizin yapmanız gereken ve sizi doğru sonuca götürcek olan şey,sizin kendi eliniz ile bu işaretlerin resimlerini çekmenizdir.geniş açılı ve bol fotolu olacak şekilde.

daha sonra burada paylaşırsanız daha doğru sonuca ulaşırsınız.bu şekilde resimlerden birşey anlaşılmıyor.net değil,sahtemi değilmi anlaşılması zor.

kolay gelsin.

Allah c.c gönlüne göre versın.

Bu pazar kend,m gidip çekeceğim fotolarını.
Teşekkür ederim.

KOMAGENE

Vip Üye

resimlerinizi bekliyoruz acemi kardeş eğer böyle bir yer varsa ki var diyorsunuz işaretler öyle böyle değil çok ciddi işaretler

bassy_altan

Kullanıcı

.....

Son düzenleme:

AcemiUye

Kullanıcı

resimlerinizi bekliyoruz acemi kardeş eğer böyle bir yer varsa ki var diyorsunuz işaretler öyle böyle değil çok ciddi işaretler

Yarın akşam bu saatlerde kısmetse yeni ve bol bol fotolar ile geleceğim :p

bu resimler tarayıcı ile ile yüklenmiş,yani bir arşivden resimler gibi ve hepsinin aynı yerde olacağını düşünmüyorum, ama sen bir git, inşallah ben haksız çıkarım :) çevre fotolarını da çek,
Dostum o konu şöyle :(

Fotoyu dayım çekiyor gidiyor internet cafeye çıktı alıyor süper zeki oğluda cep telefonu ile ÇIKTIdan resimleri çekiyor yolluyor.

Ben yarın profesyonel foto makinem ile çekeceğim nedir nedeğildir diye.

star21

Kullanıcı

bari ben bir sallama yorum yapım çevre için :)
Etrafta bir tümülus höyük yada yığma var bir kare oyma bir oyma ve üçgen var bir dere ki buraya biraz uzak..etraf kayalık bir alan özellikle yılanın olduğu yer..ibrikin olduğu yer su kaynağı yeri..ve bu dere uzunca..yani meyilli değil gibi hemen hemen..ve birde yakın yerde kilise kalıntısı..ve yaşam yerine yakın bir yer..çöreklenmiş yılan ise düz bir kaya üzerine işlenmiş..benden bukadar iyi salladım ama değil mi..bu arada işaretlerin eksik.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

net resimler gelirse güzel yorum yapılacak bir konu. tabi bölgesi de önemlidir.