Birkaç kaya

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Şapkayı bende gördümde sen benden önce davrandın. Şapkayı kimseye kaptırmam diyorsun yani :D:D:D:D
Yok ustam zaten sizin icin istedim sizi etiketliyecektim sonradan vazgectim tum ustalarim görsün yorum yapsin diye orda siz mutlaka giriş bulursunuz diye 🤣🤣🖕

isainell

Kullanıcı
Kardeş enterasan şeyler var. Bu attigin reeimlerde ilk attigim resimdeki göz gibi ışık yansıyan yer nedir .araba lambasımi yoksa resimde öyle bir gözmu var kayada
Orada 2 oyuk var akşam olurken farkettim sabah görmek imkansız sadece o açıya geldiğimde oyuklardan ışık geliyor ustam göz gibi oluyor bu şekilde

TRUVA

Admin
Yok ustam zaten sizin icin istedim sizi etiketliyecektim sonradan vazgectim tum ustalarim görsün yorum yapsin diye orda siz mutlaka giriş bulursunuz diye 🤣🤣🖕
Ermeni eşkıya gibi karışık telden biseyler var. Böğürtlen var demiş ermeni izleri var. Eşkıya işleride var. Bakalım ne cıkartırız. Detaylı inceleme lazım. Her resimde birşey görüyorum. Hayırlısı

isainell

Kullanıcı
Valla bu şapkalı olan yerlerden çok aslında bu mevkide ama ben hiç umursamamıştım onları😂

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Ermeni eşkıya gibi karışık telden biseyler var. Böğürtlen var demiş ermeni izleri var. Eşkıya işleride var. Bakalım ne cıkartırız. Detaylı inceleme lazım. Her resimde birşey görüyorum. Hayırlısı
Evet ustam arkadaş böğürtlen e benziyor dedi büyük bir ihtimal o bitki (ahududu) keşke meyveleri ile birlikte o bitkiyi fotoraflama yapsaydi ama bu nevsime bu bitkinin meyvesi kalmaz @Roni ustamda girmek isterdi arkadaşım o bitkinin ildugu bolgeyide fotoraflama yapın teşekkür ediyorum

isainell

Kullanıcı
Entereasan ışık saçan göz olan resmi birde gündüz çek aynı yerden aynı acıdan olsun.orada bir gizem var
Tabiki çekerim son attığım fotoğrafların olduğu yer burası
Evet ustam arkadaş böğürtlen e benziyor dedi büyük bir ihtimal o bitki (ahududu) keşke meyveleri ile birlikte o bitkiyi fotoraflama yapsaydi ama bu nevsime bu bitkinin meyvesi kalmaz @Roni ustamda girmek isterdi arkadaşım o bitkinin ildugu bolgeyide fotoraflama yapın teşekkür ediyorum
Oklit ustam kuşburnu agaci, aklıma gelmemişti