birkaç yenilik | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

birkaç yenilik

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cevap: birkaç yenilik

bozkurtum. sitemizde hissedilir bir yavaşlama oldu. özellikle konuların üzerini tıkladığımızda açılış anı uzamaya başladı. şu işe bir el atıversen üstadım. ellerine sağlık.

nezamandır bu şekilde devam ediyor dostum.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
yenilikler hızla devam ediyor

bu uyarı sadece birkez görünür,oda foruma yeni uye olmuş kişiler içindir,fotoğraflı işaretler bölümüne girince bu uyarı bir sefere mahsus görünmektedir.

ben göremiyorum diyenler şunu yapmalıdır,

çerezlerini silip ınternet penceresını kapatacaklar,sonra yenı pencere acıp siteye tekrar giriş yapacak,daha sonra fotulu bölüme gırdıgınde uyarı cıkacaktır,merak etmeyın herzaman cıkmıycak,sadece foruma ilk girişlerde.

güle güle kullanalım. ;)

mavi olan yazıların uzerıne geldiğinizde farklı bir pencere alıcılıp o anki okudugunuz şey ile ilgili bilgi veren resımler cıkacaktır.

eskici

Kullanıcı
Cevap: yenilikler hızla devam ediyor

bu uyarı sadece birkez görünür,oda foruma yeni uye olmuş kişiler içindir,fotoğraflı işaretler bölümüne girince bu uyarı bir sefere mahsus görünmektedir.

ben göremiyorum diyenler şunu yapmalıdır,

çerezlerini silip ınternet penceresını kapatacaklar,sonra yenı pencere acıp siteye tekrar giriş yapacak,daha sonra fotulu bölüme gırdıgınde uyarı cıkacaktır,merak etmeyın herzaman cıkmıycak,sadece foruma ilk girişlerde.

güle güle kullanalım. ;)

mavi olan yazıların uzerıne geldiğinizde farklı bir pencere alıcılıp o anki okudugunuz şey ile ilgili bilgi veren resımler cıkacaktır.

elinize sağlık bozkurt hocam,güzel işler çıkıyor

http://www.definemekani.com/member.php?u=1

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

s.a

sitemize bir adet yenilik :p

bize ulaşın butonu,

üyelerimizin şikayetlerini daha rahat bir şekilde ulaştırabilecegı bır buton yaptık.

güle güle kullanalım.

ileteim.png

KANAS_USTA

Admin

bozkurtum. sitemizde hissedilir bir yavaşlama oldu. özellikle konuların üzerini tıkladığımızda açılış anı uzamaya başladı. şu işe bir el atıversen üstadım. ellerine sağlık.

harbıcı'nın dedıgı gıbı uzun suredır bu sıkıntı var,
acılan sayfa toparlanayım acılayım dıyene kadar 4-5 sn gecıyo,
sıtede yapılan degısıkıkler mı etkıledı nedendır bılemem ancak,
onceden boyle bır sey yok ıdı,
ılgılenırsen ıyı olur bozkurt kardesım.

İRON

Kullanıcı

.maşaallahınız var be mubarek çok güzel olmuş bende bir yenilik istesem nasıl olu acaba.mesela.maşaallah iconu var mı.varsa yuklewyebilirmisiniz.birde benim yeşil yazı va yazdığımda sürekli yeşil yazıyordum.ama dunden beri bir sorun oluştu yazıyı bulamıyorumm...ilgilenirsen çok sevinirim.tşlr uğraşınız için şimdiden çok tşlr.çselametle kalınız...saygılar..

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

.maşaallahınız var be mubarek çok güzel olmuş bende bir yenilik istesem nasıl olu acaba.mesela.maşaallah iconu var mı.varsa yuklewyebilirmisiniz.birde benim yeşil yazı va yazdığımda sürekli yeşil yazıyordum.ama dunden beri bir sorun oluştu yazıyı bulamıyorumm...ilgilenirsen çok sevinirim.tşlr uğraşınız için şimdiden çok tşlr.çselametle kalınız...saygılar..

maşallah ıconu kolay ustam,onu hallederız,
yazı olayına gelınce,yazı olayı otomatıktı evet,ama forumda hatalara sebep oldu,o yuzden kaldırmak zorunda kaldım.

iMpAcK

Kullanıcı

Eline sağlık hocam, yalnız logo tam oturmamış gibi oraya emanet olmuş :)
Birde şu kategori konu ikonları yerine güzel antik ikonlar konulursa tam bir arkeoloji forumu olur :)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Eline sağlık hocam, yalnız logo tam oturmamış gibi oraya emanet olmuş :)
Birde şu kategori konu ikonları yerine güzel antik ikonlar konulursa tam bir arkeoloji forumu olur :)

yapamadımkı logoyu,ugrasıyorum,baska bırsey koycam hocam.

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

Eline sağlık ,süper olmuş çok beğendim teşekkürler.