Birşey İfade Ediyor Mu Sizce ?

mameki

Kullanıcı
Cevap: Birşey İfade Ediyor Mu Sizce ?

çok güzel silüetler görüyoruz üstad.Cevre araştırılmalı.Saygılar

mosfet44

Kullanıcı

yahu arkadaşlar bu nedir ben sizlerin gördüğünü zor görüyorum anlattıklarınızı anlamak daha zor :))

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

yahu arkadaşlar bu nedir ben sizlerin gördüğünü zor görüyorum anlattıklarınızı anlamak daha zor :))
Gardaş konuları takip et
Zamanla öğrenirsinkoptum

mameki

Kullanıcı

;)İyi forumlar Üstadım.Haklısın Bu nişaneleri görmek için Aşina olmak lazım Mosfet Üstadım.Anlamak içinde takip etmek, bilgi alışverişinde bulunmak ,kendini geliştirmek,yeni bilgilere açık olmak yeterli gelir sanırım.Yani kimsenin Tecrübelerinin yanı sıra bir bilgi sarf etmesi söz konusu değildir.Bu gibi bölgelerde yaşamak ,doğayla iç içe yaşayan bi insanın doğaya aykırı olan şeyleri bulmasına yardımcı olan en büyük etkendir.Demek istediğim ,doğru bi şekilde bilgi ve tecrübelere dayanılarak kulanılırsa Hayal Gücümüzü bir harita sistemi olarak kullanabiliriz Üstadım.

Nişane ? definecilerin kasa olarak kullandıkları bölgeleri Simgeleyen yapılardır.Bunlar doğalda olabilir Kanas ustanın güzel bi sözü vardır.Doğayı manaya Manayı doğaya uydurmak.Bu kasa sahiplerinin kullandığı sistemi çok güzel açıklayan bi cümle.Saygılar;)

Son düzenleme:

mosfet44

Kullanıcı

Doğayı manaya Manayı doğaya uydurmak.

Bu söz hoşuma gitti. ilginize teşekkürler