bizim koyde mezarlar | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

burgaz

Kullanıcı
Resim düzenleme için şurada bir buton var. İster 15 mb olsun ister 150 mb olsun. Sitenin resim yükleme ayarında küçücük bir hata bile yok. Hata olduğunu düşünen telefon veya bilgisayar ayarlarını kontrol etsin 😁

Burgaz usta, buraya bir video ekleyecem. Bu videoyu dikkatli izlersen resim boyutununu düşünebilirsin.
bozkurt usta bensana bir iyl once sana yardim ettim.atina medaliyonun magazasini sana buldum.ondan sonra resim ukleyemiyorum.aceba o bozkurt usta senmiyidin.oksa bana birisi pusula mi kurdu.bulgaristanda tum define forumlarindan beni sildiler.bir bakiversen ozelden nereden benden yardim istemisler.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
bozkurt usta bensana bir iyl once sana yardim ettim.atina medaliyonun magazasini sana buldum.ondan sonra resim ukleyemiyorum.aceba o bozkurt usta senmiyidin.oksa bana birisi pusula mi kurdu.bulgaristanda tum define forumlarindan beni sildiler.bir bakiversen ozelden nereden benden yardim istemisler.

muhtemelen o bozkurt ben değilim ne mağaza buldum ne dükkan, mağarada bulmadım burgaz usta. aslında sen bana hiç yardımda etmedin. başkası ile karıştırıdn galiba.

burgaz

Kullanıcı
muhtemelen o bozkurt ben değilim ne mağaza buldum ne dükkan, mağarada bulmadım burgaz usta. aslında sen bana hiç yardımda etmedin. başkası ile karıştırıdn galiba.
iste ozelden bu bozkurt sen degilsen kim olabilir?

Ekli dosyalar

• bb.png
    bb.png
    240.7 KB · Görüntüleme: 7
  • b.png
    b.png
    271 KB · Görüntüleme: 7

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
hee yaw sen gerçekten mağaza demişsin, ben ciddi ciddi mağara anladım :D o para yı bana kim gösterdi hatırlamıyorum sana neden sordum onuda hatırlamıyorum. muhtemelen bana bulgarda dediler ondan sana sormuş olabilirim. yardım ettim yer buldurdum der gibi konuştunda ondan dolayı anlam veremedim. senin bana dediğin mağazaya falan gitmedim, değil bulgarıstan, ben istanbuldan cıkamıyorum.