BORNOVALI, KADER25 ve İKİZCELİ USTALARIMIZIN SAYFALARI HAYIRLI OLSUN | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

BORNOVALI, KADER25 ve İKİZCELİ USTALARIMIZIN SAYFALARI HAYIRLI OLSUN

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Selamun Aleyküm
Herkese merhaba
“Kader ustamız ve Bornovalı ustamız için AR-GE bölümünde kendilerine özel bölümler açıldı. İsteyenler oradan ustalarımızın tüm açtıkları konulara ulaşabilirler. Orada okuyacaklarınız emin olun hiç bir yerde bulamayacağınız bilgi ve deneyimleridir. Bu vesileyle her iki ustamıza da mekan olarak tekrar teşekkür ederiz. Katkısı olan tüm ustalarımızdan allah razı olsun.”

Öncelikle gösterdiğiniz teveccüh için teşekkür ederim. Sitemizi uzun bir süre misafir olarak takip ediyordum. Bir gün rahmetli İKİZCELİ ustamız bir yazısında “biraz da hafif bir sitem edasıyla”;
-Misafir üyelerimiz! Niçin üye olmuyorsunuz? Niçin bilgilerinizi ve görüşlerinizi bizim ile paylaşmıyorsunuz? (ALLAH (c.c) rahmet eylesin. Mekânı cennet olsun inşallah)

İçerikli yazısını okuyunca “belki bizim de bir faydamız olur düşüncesi ile” üye olmaya karar verdim. Ancak birkaç yazıya müdahil olduğumda ummadığım tepkilerle karşılaştım. Kimisi gereğinden fazla övdü, kimisi de yerden yere vurdu. Daha sonraları anlaşıldı ki, yerden yere vuranların tekerine çomak sokmuşuz. Kimilerin “menfaatine” kimilerinde “Ben” liklerine dokunmuşuz. Bunların önüne geçebilmek için “yarı resmi” yazılar kaleme almaya başladım. Bu yazılarım da nerede ise “Etik kurulu” da tartışılacak konuma geldi. Bunu da aşabilmek için “Kurgu” ve “Hoşsohbet” tarzında ve sitemiz her kesime açık olduğu için kimseyi üzmemek babında kullandığımız “usul ve uslüp”e azami dikkat ederek edindiğim bilgi ve tecrübeleri karalamaya başladım. İnşallah faydası oluyordur. Dil ile söylenmese de kalp den geçen bir "ALLAH razı olsun" lafzı bizlere fazlasıyla yeterde artar bile.

Gösterdiğiniz teveccühe tekrar teşekkür eder, emeği geçen, bilgi ve tecrübelerini bizlerle paylaşan üyelerimizden de ALLAH (c.c) razı olsun.

Sağlıcakla kalın
ALLAH a emanet olun.
Saygıdeğer ustam sizin yazılarınız bu işin bilimsel yanının peşinde olanlar için benim ulaşabildiğim yazıların en iyisi ki zaten bilimsel olarak açıkladığını düşünen ve bunu akademik dille anlatan çok yoktur belki hiç yoktur. Bunları bu şekilde kaleme almak çok değerli. Bizler sizin ve burada katkılar sunan ustalarımızın kıymetini biliyoruz. Dünyanın en güzel kelamını da söyleseniz itiraz eden, çarpıtan, saldıran olacaktır. Sitedeki müdahale yetkisi olan arkadaşlarımız bu tür şeylere çok hızlı reaksiyon verebiliyor. Eğer şunu da yazayım deyip anlattığınız sıkıntılardan dolayı ertelediğiniz yazılarınız varsa inanın okumaktan çok keyif alacağız yazılarınızı özledik :)

Teşekkür ederim abi.
Insallah en erken zamanda tüm yazdıklarımı gözden geçirip kendime bir eylem planın hazırlayıp belli bir formatta işin hakkını verelim insallah.

Sileceklerimiz olacak
Zira 5 sene önce doğru sandığımız bugün artık doğru değil yada tamamen doğru değil.
İlave edeceklerini olacak.
O gün yazmışız amma üzerinden 6 sene geçmiş. Tecrubelerimizin değiştiği olmustur.

Ana hat yine aynı ve sanırım %90 kadarını oluşturur.

Hayırlı olsun önce bana sonra sitemize sonra hepimize.

Niyet hayr akıbet hayr.
Saygıdeğer ustam satır aralarında ve konu içlerinde verdiğiniz arazi tecrübelerini bir çok arkadaş takip ediyor. Çubuk deyince herkesin referansı sizin anlattıklarınız oluyor. Özellikle çubuğa yeni merak salan arkadaşlarımız için sizlerin yazdıkları alfabe niteliğinde. Benim her zaman takdir ettiğim kısım bu işi maddi yöne sürüklemeden allah rızası için yardımcı olma gayretiniz. Bu sayfaları sizlere teşekkürlerimizin ifadesi olarak kabul edin.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Ustalarımızın kişisel sayfalarına Rahmetli İkizceli ustamız da dahil edildi. Maalesef çok istememe rağmen silinen resimler yüzünden bazı konularını sayfaya almadım. Eğer ikizceli ustamızın resimli açıklamalı yazılarını bilgisayarında arşivleyen dostlarımız varsa ve bana gönderirse onları da ilave edelim. Bu vesileyle İkizceli ustamız, Cantar ustamız ve hakkın rahmetine kavuşan bütün ustalarımızın, yakınlarımızın, akrabalarımızın ve dostlarımızın mekanları cennet olsun. Allah rahmet eylesin.

Kader25

Admin
Saygıdeğer ustam sizin yazılarınız bu işin bilimsel yanının peşinde olanlar için benim ulaşabildiğim yazıların en iyisi ki zaten bilimsel olarak açıkladığını düşünen ve bunu akademik dille anlatan çok yoktur belki hiç yoktur. Bunları bu şekilde kaleme almak çok değerli. Bizler sizin ve burada katkılar sunan ustalarımızın kıymetini biliyoruz. Dünyanın en güzel kelamını da söyleseniz itiraz eden, çarpıtan, saldıran olacaktır. Sitedeki müdahale yetkisi olan arkadaşlarımız bu tür şeylere çok hızlı reaksiyon verebiliyor. Eğer şunu da yazayım deyip anlattığınız sıkıntılardan dolayı ertelediğiniz yazılarınız varsa inanın okumaktan çok keyif alacağız yazılarınızı özledik :)

Saygıdeğer ustam satır aralarında ve konu içlerinde verdiğiniz arazi tecrübelerini bir çok arkadaş takip ediyor. Çubuk deyince herkesin referansı sizin anlattıklarınız oluyor. Özellikle çubuğa yeni merak salan arkadaşlarımız için sizlerin yazdıkları alfabe niteliğinde. Benim her zaman takdir ettiğim kısım bu işi maddi yöne sürüklemeden allah rızası için yardımcı olma gayretiniz. Bu sayfaları sizlere teşekkürlerimizin ifadesi olarak kabul edin.
Güzel kanaatlerinizden dolayı çok teşekkür ederim abi.

Insallah konuları kısa zamanda gözden geçirip daha sade ele alacağım.
%100 emin olup tecrübe edilenleri farklı bir bakış açısıyla izah etmeye çalışacağım. Değişkenlerin çözüm yollarında testleri nasıl yapıyorum bu konuda ne düşünüyorum bunları anlatacağım.

Herseyin hayırlısı diyelim her zaman olduğu gibi.