Boş Küp Neyi Ifade Eder | Define işaretleri ve anlamları

Boş Küp Neyi Ifade Eder

efetrk

Kullanıcı
Selamunaleyküm ustalar sırası üzerine 6 edet küp neyi ifade eder yardımcı olursanız çok sevinirim çevresinde herhangi bir işaret yok küplerin birbirine olan mesafeleri yaklaşık 5 metre herbiri farklı çamurlarla yapılmış

efetrk

Kullanıcı
küpler toprak altından çıktı yaklaşık 1.50 cm derinlikte küpün birinde sarımsı tozlarla yapılmış çamurunda var yani biri kalın ve içi siyah bi madde ile yapılmış yaklaşık 150 200 metrelik bir alan küplerin 1 metre kadar yanında sert taşlardan oluşan bi zemin var

gazeteci yazar

Kullanıcı
bu boş şarap küplerine benzer emareler genelde anadolu bölgesinde görünüyor. ancak yaptığım bir araştırma çok geniş çaplı bir çalışma olduğu halde başarı elde edemedik.sonuç olarak bende hala sırrını korumaktadadır. şuda gözümden kaçmadı tabii küpler toprağın 2 metre altında bulundu,fakat tavana 80 santim de ulaşıldı yani odanın yüksekliği 1,20. benim tanımca sadece şarap odası olarak gördüm.

efetrk

Kullanıcı
ustam şarap küpü değil küpler fazla büyüklükte değil küpün birindende mermerden yapılmış avuç içi büyüklüğünde madalyon şeklinde taşlar çıktı üzerinde halka işaretleri var

gazeteci yazar

Kullanıcı
o parçaların bi resmini atın dicem ama yönetim bir açıklama yapsın sakıncası varmı

zaman34

Kullanıcı
Hocam buldugun şeyler tarihi eser emareler küçük üzeri işlemeli diyorsun