BoZKu®T | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

BoZKu®T

hamzadan

Kullanıcı
Allah c.c hepinizden razı olsun.
Rabbim herkezi sevdiğine bağışlasın,
huzurlu sağlıklı mutlu bir yaşam nasip etsin inş.

kem gözlü kişilermi vardır nedir, bütün gece ayaktaydım, inanılmaz karın ağrıları yaşadım. :)
Esselamu aleyküm toprağım,kem gözleri üstünden çevirmek için kendi resmimi yükleyecektim,senin sayfan diye vaz geçtim..Geçmiş olsun.Selam ile..

Aslanbey10

Kullanıcı
Merhabalar sayin ustalar ustatlar abiler kardesler sadexe site yoneticilerinin ve sizin sectiginiz ustalarin gorebilecegi bi paylasim sayfasi acma imkaniniz olursa goruslerinizi alicagim bi yer var ve onemli

gıral

Vip Üye
Merhaba kardeşim kırmızı renkli yöneticilere özelden msj yazabilirsin sorun ne ise cevap bulabilirsin

Aslanbey10

Kullanıcı
Merhaba kardeşim kırmızı renkli yöneticilere özelden msj yazabilirsin sorun ne ise cevap bulabilirsin
Ben ozel bisey sormak pesinde degilim kardesim sadece sitenin yoneticileri kiymetli ustalariyla cok ama cok onemli bi yerde bi sayfada onemli bi paylasim ve bilgi alisverisi icinde bulunmak istiyorum konunun önemini ancak o zaman anlayabilirsiniz diye dusunuyorum

gıral

Vip Üye
Tamam işte burada herkes kurallar çerçevesinde herşeyi paylaşabilir yazabilir. Ama öyle bisayfamız malesef yok. Ancak özel mesajla dilediğiniz ustamıza özeli açık ise derdinizi anlatabilirsiniz. Forum kurallarını okuyun dilerseniz

Aslanbey10

Kullanıcı
Tamam işte burada herkes kurallar çerçevesinde herşeyi paylaşabilir yazabilir. Ama öyle bisayfamız malesef yok. Ancak özel mesajla dilediğiniz ustamıza özeli açık ise derdinizi anlatabilirsiniz. Forum kurallarını okuyun dilerseniz
Tamam o zaman ustalarin her birinin kendi dalinda fazlasiyla iyi oldugunu goruyorum kabartmalar konusunda roma bana bi isim verebilirmisin kardesim