Bozkurt Kardeşim Ve Değerli Dostlarıma,

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ALLAH nasip ederse ,bahçelerin temizliği ve akabinde ürün hasatı için,bu hafta sonu ,aranızdan ayrılmak durumundayım. bu vesile ile belki bedenen biraz yorulacağım ama zihin yorgunluğumun düzeleceğini düşünüyorum.
konuyu yönetim bölümüne değilde buraya açmamın sebebi ,bütün arkadaşlarımdan helallik almaktır.
benim üzerinde hakkım olduğunu düşünen kardeşlerime de gönülden helal ediyorum.
sevgili Bozkurt kardeşim ,malum konuya yazmayacağımı beyan etmiştim.hiç bir tavsiyede ve tercihte bulunmak istemiyorum. yönetimce uygun gördüğünüz her tercihi benimde tercihim olarak kabul ediniz.
son günlerde onay verdiğim yeni üyelerden en son dün sabah iki üyenin kaydını yapmış ve gün içinde en son 6 onay bekleyen üye olduğunu görmüş ve acaba bir el atan olacakmı diye merak etmiştim.sanırım bu sabah siz uyguladınız. yönetici arkadaşlarımız ,ne demek istediğimi anlayacaklardır.
silinen,taşınan ve farklı nedenlerle müdahele gereken konuların bir incelenerek ,herkesin elini vijdanına koyarak ,ben kimim ne amaçla bu vasıftayım diye düşünmelerini istiyorum.
son olarakta yine malum konudaki cevabi yazımı bütün yönetimin bir kaç kez okumasını istiyorum.
her satırı her kelimesi saygı yüklü sözlermi içerir yoksa böbürlenen kendini beğenen bir kişiden kibirle yazılmış bir yazımıdır. sırtımda ,başımda taşırım ama olmayan bir vasıfla anılma veya yakıştırma bende hayatta hiç kabül edemeyeceğim en nefret ettiğim bir etki doğurur. nihayetinde bizde herkes gibi etten ve kemikten yaratıldık. ikinci cevabi yazım o anki ruh haliyle yazılmış,lakin hiç kimseyi kast etmeden belki bir bunalmışlık belki yorgunluk neticesi bir isyan bir feryat gibi kabul ediniz.
siteyi arkadaşlarımızı hatta sevmeyenlerimizide seviyorum. bütün arkadaşlarımı bir ailenin birer bireyi olarak görüyorum. dün bir arkadaşı acaba hangi sitededir diye ;
define siteleri diye girdim. en başta define mekanı çıktı. gurur duydum göğsüm kabardı.
aramızda olan ya da olamayan bütün emektarlarımıza kalbi şükranlarımla sevgilerimi sunuyorum.
bütün arkadaşlarımızı sağlık sıhhat niyazımla ALLAH a emanet ediyorum.

A21MEDLi

Admin
ikizceli ustam Rabbım size kolaylıklar versin ve hayrlı bol ve bereketli hasatlar nasip eder inşallah.
Gönlünüzü ferah tutun,sizin Mekandaki kişiliğiniz ve duruşunuz ortada,hiç kimse bunu inkar edemez,
böylesi durumları kafanıza takmayın,zaten ormanlarınızın oksijenini tenefüs ettiğinizde kafanızdaki tüm olumsuzlukları silecektir.hasattan sonra tekrar görüşmek dileğiyle ustam,yolunuz bahtınız açık olsun,Allaha emanet olun.

osi

Kullanıcı
ustad ışlerınız bereketlı olsun allah kolaylık versın ıslerınıze ustad herkez kımın ne olduğunu ıyı bılıyor o na gorede durusunu belırlıyor ıslerınız bıtdıkden sonra yorumlarınızı beklerız gene hayırlı gunler allaha emanet olun

MAVRAN

Super Moderatör
Sevgili Ustam, Abim. Her ayrılık hüzün verir insana, hüznü sevgiye mutluluğa ulaştırmak ayrılıktan kavuşmaya ulaşınca olacaktır inşallah.
Yaptığınız mükemmel bir hareket, kişi aslında sadece yolculuğa çıkarken değil akşamdan sabaha böyle hiç dönmeyecek gibi hazırlanmalı. Helalliğıni almalı var olan emanetler ayrı ayrı koymalı vasiyetini yazmalidir. Dabi bu hemen yanlış anlaşılmasın hangimizin elinde bir söz veya senet var sabaha çıkmak için veya gittiği yerden dönmek için yada döndüğünde bıraktıklarını bulmak için.
ALLAH Senden razı olsun. Şahsen üzerimde çok emeğin var sorduk yazdın aradım anlattın . Asıl sen bize hakkını helal et. Benden yana bir hak yok ancak bilinmez eğer var ise helal olsun Abim.
Hayırlı bol bereketli hasat toplamanız dileğiyle. ALLAH Yardımcınız olsun. Fındığı bilirim hasat zamanı çok yoğun ve zahmetlidir. Keşke zamanım olsada birkaç gün uğrayabilsem fındık toplamasamda yemeginizi bişirirdim. ALLAHA EMANET OLUN. Seni ALLAH için seviyorum Abim Ellerinden öperim. Hayırlısıyla gitersin Hayırlısıyla dönersin inşallah.

esrarengiz2828

Kullanıcı
ustam orda yağmur olursa buraya beklerim findukları kurutmaya haberin olsun buraya sizin oralardan getiripte kurutan çok allah gönlüne göre versin abim ama daha gelmeyecek gibi konu açmışsın inşallah öyle değildir üzülürüm sakın ha abim vede sevdiğim bi ustamsın inşallah bi gün tanışma konuşma fırsatımızda olur saygı vede sevgilerimle kimseyle ben geldim geleli art bi konuşmada yaptığını hatırlamıyorum bu arada

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
DEĞERLİ ARKADAŞLARIM,gönülden dökülen ve beni çok mutlu eden sözlerinizden adeta kendimi buldum ve yeniden tanıma ve değerlendirme imkanı buldum. ayrı ayrı yazmıyorum ama hepinizden ALLAH razı olsun.
sanal alemde olsa kadir kıymet bilenlerle birlikte olmanın hazzını yaşattınız. kalbi sevgiler sunuyorum.

aliömer

Kullanıcı
Öncelikle bereketli hasatlar diliyorum. Sizin gibi değerli bir insanla tanışmak ve dost olmakla gurur duyuyorum. Öyle sanıyorumki sitedeki arkadaşlarımda aynı düşünceler içerisindeler çünkü siz yaradandan ötürü yaratılanı sevenlerdensiniz. Size doğru uzatılan hiçbir eli boş çevirmediniz. Rabim size ve bizlere sağlık ve saat içinde uzun ömürler nasip etsin işallah allaha emanet olun usta.

cantar

Vip Üye
TARLANIN BAHÇENİN OTLARINI TEMİZLE VE DİNLEN AMA DÖNÜŞÜNDE SENİ BEKLEYEN BİR ÇOK GÖREVİNİN OLACAĞINIDA AKLINDAN ÇIKARMA....
ALLAH KOLAYLIK VERSİN GÖNLÜNCE YAŞARSIN İNŞAALLAH.......