Bozkurt Kardeşimiz Rahatsızmış | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Bozkurt Kardeşimiz Rahatsızmış

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Sevgili ustalarım Bozkurt ustadan haber alan varmı nasil durumu acaba bilen varsa yazarsa memnun olurum.
Abi yoğun çalışıyor
Sağlığı sıhhati hamd olsun iyi
Covid19 dan kaçıyor sadece :D

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Selamunaleykum, cümleten hayırlı geceler. Şahsımı soran merak eden tüm abi ve arkadaşlarıma gönülden teşekkür ederim. Bir süredir burayı aksattigimin farkındayım. Fakat inanılmaz bir yoğun tempo mesaim var. Yakın zamanda daha fazla vakit ayırmaya özen göstericem. Hakkınızı helal edin.

tevfik 45

Kullanıcı
Sanki uzun zamandır beklediğim bir dostu gördüm gibi lütfen bana yanılmadın deyiver be kardeşim
Selamun Aleyküm Sayın Ustam evet yanılmadınız benim sizin gibi arkadaşlarım, dostlarım olduktan sonra artık Ölsemde gözüm açık gitmez Sevgi ve Saygılarımla

MAVRAN

Super Moderatör
Yeniden aramıza hoş geldin kardeşim neden eski hesabı kullanmadın ki seni biz oradan bekliyorduk ters köşe yaptın.

tevfik 45

Kullanıcı
Sayın ustam eski şifremi unuttuğum için böyle yeni isim ile giriş yaptım lacivert ustama yazdım bana yeni şifre verebilme imkaını varmı diye şayet olursa bu tevfik 45 silip eski ismim ile giriş yapabilirim

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Waaayy... Tevfik ustam hoş geldin...
inanır mısın dün bendeki kayıtlı telefon numarasından seni aradım hatta 2 numara vardı ikisine de aradım bir umut diye 2 numarada kullanılmıyormuş bende üzüntüyle her iki numarayı parmaklarım titreyerek sildim gelişine ne kadar sevindiğimi tahmin edersin artık...
Nasılsın iyi misin �nşallah iyisindir sağlık ve sıhhat dileklerimle..
Eski üye profiline şifre verme bizim yatkimiz dışında kalıyor onu @BoZKu®T tun ayarlaması lazım kendisine yazarım değişikliği yapar şimdilik böyle devam et dostum...