Hastalık - Bozkurt usta | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Hastalık Bozkurt usta

Reis

Kullanıcı
Yasaklı
bozkurt ustam. yemim ediyorum ablamın oğluna riça ettim ,sabaha kadar kuran okuyaçak senin şahsına, yarın sabah namazına kadar okuyaçak . ALLAH şifalar versin inşallah , bende başındadayım bende okuyorum ama o ilahiyet faküldesinden menzun o çok uzman .
bu konuda. korkma ustam 3 gün sonra birşeyin kalmıcak teslerin - negatif çıkacak ALLAHIN İzniyle kalbini serin tut .sevgi ve saygılarla.

bornovalı

USTA
Super Moderatör
Selamün Aleyküm Arkadaşlar
Bozkurt ustamız covid hastalığına yakalanmış,evde Karantina altındadır.
Ustamıza Allah azze ve celleden Şâfi ismi hürmetine Şifasını yollasın inşallah..
S.A.
"Müminin ayağına batan diken, günahlarına kefarettir" e istinaden, metanetle sabırla tez zamanda atlatıp günahlarımıza kefaret olur inşallah.
Tekrardan geçmiş olsun.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Selamünaleyküm, Allah azze ve celle hepinizden razı olsun. Her yorum bana zaten yeterince moral veriyor. Allah eksikliğinizı göstermesin. Rabbim tüm şifa bekleyenlere şifa versin inşallah. Umarım günahlarımıza kefaret olur.
Krallara selam 😊

@necatnecat ustam ın reklamlara tıklayın yorumu gerçekten moral oldu sabah sabah güldürdü 😂 Allah c.c da cümlemizi güldürsün inşallah. Necat abimi sponsor yapacam mekana 😎

Tekrar dan tüm yorum sahiplerine gönülden tek tek teşekkür ederim. Allah c.c razı olsun.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
bozkurt ustam. yemim ediyorum ablamın oğluna riça ettim ,sabaha kadar kuran okuyaçak senin şahsına, yarın sabah namazına kadar okuyaçak . ALLAH şifalar versin inşallah , bende başındadayım bende okuyorum ama o ilahiyet faküldesinden menzun o çok uzman .
bu konuda. korkma ustam 3 gün sonra birşeyin kalmıcak teslerin - negatif çıkacak ALLAHIN İzniyle kalbini serin tut .sevgi ve saygılarla.

Ustam, gönlüne yüreğine sağlık. Allah c.c senden ve ailenden razı olsun. Valla duygulandırdın beni. Allah dualarınızı ve niyetinizi kabul etsin inşallah. Benim için beni tanımadan sabaha kadar kuran okuyan kardeşime selamlarımı ilet. Allah emeklerini zai etmesin, salihlerle karşılaştırsın onu , işi gücü rast gelsin.

Teşekkür ederim eksik olma ustam.

MAVRAN

Super Moderatör
Kardeşim geçmiş olsun Rabbim şafi ismi hürmetine şifa verir inşaallah, lütfen beslenmenize dikkat edin güçten düşmemek için zor da olsa mutlaka yemek yemeye çalışın, mutlaka et suyu çorbası sirkeli olarak çokça tüketin.
İyi haberlerinizi bekliyor olacağım.