Bu 2 resimde dikkatinizi çeken nedir? | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Bu 2 resimde dikkatinizi çeken nedir?

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Netlik olmasada ben kekikleri incelerdim. Kantoron bitkisi olan bir alan. Buna eminim. Yapıya bakılırsa 2 bin yıl rahat vardır. Sütunlar ve oturma alanları tamamen lidya işçiliği ile birebir aynı. Burada belki aklıma bu manzara gelmezdi ama tiyatro yada arena herneyse bunun boşluğunu muhakkak fark ederdim. Bu alan bence baharda bir kantoron cennetidir. Bu kekikler şahidim olsun yanıldığımı da sanmıyorum abi. Yine en iyisini ALLAH bilir. 🙂👍

Şu yaban zeytinlerini şimdi fark ettim.
Ağzından kerpetenle laf alıyoruz. Bu tip büyük yapılara uzaktan bakınca toprak yapısının farklılığı göze çarpıyor.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
yeşil olan yerde sutunlar yok bu sutunlar kırptınmı ustam sonra buraya biri fidan dikmiş sıralı şekilde sutunları göre göremi dikldi bu fidanlar vadı bile farklı yayvan önü kapalı bitki örtüsü net degil ama roni ustamın maşallahı var resim fazla yaklaştırılmıyor telde yaklaştırınca bozuluyor biri tıyatroyu katletmiş resmen sonradan kazı ekibide tiyatromu arenamı neyse fidanları ve agaçları kaldırmış
Ben bir şey yapmadım ustam, nette dolaşırken denk geldi, buraya koydum, Kader ustamızın örneğine çok benziyor

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Ben bir şey yapmadım ustam, nette dolaşırken denk geldi, buraya koydum, Kader ustamızın örneğine çok benziyor
Eksik sunum var bir biri arasındaki kaç fark var gibi olmuş ama roni ustam da haklı tam net olmayınca gormedigine ne desin adam. Bazı durumlardan dolayıdır
Sen en iyisi şu kerpeteni bana ver bana. Lazım oluyor meslek gereği 🤣🤣🤣

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Eksik sunum var bir biri arasındaki kaç fark var gibi olmuş ama roni ustam da haklı tam net olmayınca gormedigine ne desin adam. Bazı durumlardan dolayıdır
Sen en iyisi şu kerpeteni bana ver bana. Lazım oluyor meslek gereği 🤣🤣🤣
Yav Oklit ustam adamlar oradan kocaman stadyum çıkarmış, neyin peşindesin :)

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Abi bu kadar uzak mesafeden ben taşınmış toprak olduğunu anlarım bir kaç kişi daha anlar belki ama herkes anlayamaz. Sen @SiyahBeyaz denen renksize sor ne demişim 😂😂😂😂

Üst Alt