Bu Dayı Ne Ayak Olabilir ? | Define işaretleri ve anlamları

Bu Dayı Ne Ayak Olabilir ?

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
kayanın yapısı ,çok emin değerlendirme yapılmasına olanak vermezsede,
çizdiğin yerlerden daha fazla çizdiğim yerler işçilik kokusu veriyor. murç izi varmı yakın incelenerek anlaşılabilir. bir adım ilerisi boşluk tespiti yapılarak ,yapıt olup olmadığı belirlenmeli. varsa zaten kayanın kendisinde..selametle.
r6rpaz.jpg

AsmegaTurkBoss

Kullanıcı
kayanın yapısı ,çok emin değerlendirme yapılmasına olanak vermezsede,
çizdiğin yerlerden daha fazla çizdiğim yerler işçilik kokusu veriyor. murç izi varmı yakın incelenerek anlaşılabilir. bir adım ilerisi boşluk tespiti yapılarak ,yapıt olup olmadığı belirlenmeli. varsa zaten kayanın kendisinde..selametle.
@ikizceli ustam incelemek isterseniz bunlar işaretlediğiniz yerlerin yakın açıları.

ikizceli

Vip Üye
kanaatim kayanın yapısı içine hapsedilmiş bulgular. dikkat çeken bir çok ayrıntı ihtimali görünüyor. lakin resim görüntüsünde yanılmak ve yanıltmak istemem. yakından gören incelemesi gerekende sensin kardeşim.
r1b4mg.jpg

nj2a1a.jpg

bazı arkadaşlarımız benzetme olarak değerlendirebilir. lakin ben olsam burada bir kaya mezarı tespiti yapardım.
istikametide belli. başarabilirmisin bilmiyorum.
hatta burası iki bölüm. sağ kısımda yatay bir kanalda mevcut. ama çok baktım,gözüme emin olarak ilişen bir şey olmadı.
bakabilirsen o sağ kanalın alt bölümünde de tespit yapılmasını tavsiye ediyorum. bazı bulgular belli olmasın diye bu tarzda olabilir.
alanı tespit yapmak en fazla yarım saat alır. ama her önüne gelenle değil,mutlaka ehil biri olmalı.
kanal dediğim sağ üstte bir set gibi .kaya mezarlarını verir.

AsmegaTurkBoss

Kullanıcı
kanaatim kayanın yapısı içine hapsedilmiş bulgular. dikkat çeken bir çok ayrıntı ihtimali görünüyor. lakin resim görüntüsünde yanılmak ve yanıltmak istemem. yakından gören incelemesi gerekende sensin kardeşim.

bazı arkadaşlarımız benzetme olarak değerlendirebilir. lakin ben olsam burada bir kaya mezarı tespiti yapardım.
istikametide belli. başarabilirmisin bilmiyorum.
hatta burası iki bölüm. sağ kısımda yatay bir kanalda mevcut. ama çok baktım,gözüme emin olarak ilişen bir şey olmadı.
bakabilirsen o sağ kanalın alt bölümünde de tespit yapılmasını tavsiye ediyorum. bazı bulgular belli olmasın diye bu tarzda olabilir.
alanı tespit yapmak en fazla yarım saat alır. ama her önüne gelenle değil,mutlaka ehil biri olmalı.
kanal dediğim sağ üstte bir set gibi .kaya mezarlarını verir.
orası çok yüksek buraya komandoluk eğitimi almam lazım :)
ama üstteki ağaçın ordan aşagısına çalışabilirim orası böyle dik değil,üst taraf düzlük.

ikizceli

Vip Üye
bizim keyfimize göre yapsalardı,belki üstten giriş verirlerdi. :D
güzel kardeşim, burada oda mezarı varsa,ki büyük ihtimal olarak görüyorum. üstten ancak odayı boşluk sistemiyle görebiliriz. zaten odanın tespiti üstten olacak. ama girişi görünen alt kısımlardan olur. bunun bir artısı net bir tespit yapılırsa,işçiliği azdır. çünkü zemin altı ve tünelli değilki.

ikizceli

Vip Üye
millet kaya mezarı arar . senin kadar nazlısını da görmedim.
önce sıhhat can sağlığı diyoruz elbette. ama bir tespitini yapsan da ,tam yerini öğrensen, orta kısımlar düşüyorsa bir merdiven yapacak kadar becerimizde mi yok.hiç bilmezsem üste kayaya iki delik deler ,iki sağlam demir,urgandan sağlam bir merdiven yapar ,bu yaşımda yine ulaşırım. 30-40 m merdivelerle ulaşanları hiç görmediniz galiba .tabii ki bu bizim düşüncemiz. aman ha sebep olmayalım.