bu dere kenarındaki işaret nedir acaba

TRUVA

Admin
Cevap: bu dere kenarındaki işaret nedir acaba

bu taşın olduğu yerin geniş çekimi yokmu? çevreyi tarif edermisin.Dere çatal yaparmı? bir sırt varmı orda sortın sonu birden çok meyilli olarak dereyemi iner? kaynak su varmı

zeliha

Kullanıcı

bu taş bu yolun üzerinde . yolun solunda küçük bir dere var .yolun bitiminde yine dere var. yolun üst tarafındada ırmak var burası ufak bir dere kenarı yol.

TRUVA

Admin

dere ile diğer derenin birleşimi arasındaki bölümü incele orda neler var. kaynak su varsa onun yanında tek kaya yada ağaç varmı birde bu yolun tepeye doğru giden yerinde tepe bölgesini incele neler var görmek istiyorum. tepenin üstü düzlükmu biraz. bir yerinden dere gibi bir yer tabana iniyormu? indiği yerde düz bir yer varmı? sölyediğim yerlde yığma gibi toprak yada taş varmı?

zeliha

Kullanıcı

yardımın için teşekkür ederim kardeşim .aranızda yeniyim yarın gider inceler yeni resimler çeker buraya eklerim . tekrar teşekkür.

TRUVA

Admin

sorduğum sorulara cvp verirseniz yardımcı oluruz.araziyi bilen sizsiniz.

zeliha

Kullanıcı

bu taşın bir kaç metre yükseğinde bahçenin içinde bayana benziyen bir taş var belinden aşağısı mevcut sadece. göbek kısmı çukur. taş çürümüş gibi yarın çekeceğim bu taşı ama tepeye çıkmadım yarın iyice incelerim yalnız soldaki küçük derenin içinde kırmızı renkte küçük bir oyma var. bu resimleri yarın yüklerim görüşmek üzere.

TRUVA

Admin

Etrafta dikkatini çeken ne varsa resimleyin. tepede olan yerleri,derenin çatla yapan yer arasını,su kaynağı varsa çevresini. nek adar açıklama ve resim fazla olursa daha çok yardımcı oluruz kardeşim. kardeşim dedim 45 yaşındayım.artık benden büyüksende sürçi lisan etmişsek affola.ben herkese kardeşim şeklinde hitap ederim.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Cevap: bu dere kenarındaki taşın olduğu yol

Çevre
Yakın-uzak net
Fotoğraflar ekleyip
Yer hakkında
(Tarihi-yaşamış kavimler