Bu figürler dogalmı Kaşık kuş vs

Eskap

Kullanıcı

Hocam hepsi yaklaşık 200 m alanda..karasu sakarya nehrı ve nehre bağlanan golun yüksek yerlerınde

madhunter

Kullanıcı
4. ve 5. fotoğraflarla ilgili bir konu daha evvel ersan ustam açmış.ustalarda işin ne kadar zor olabileceğini anlatmış.konuyu bir incelersen sanada faydası olabilir.

http://www.definemekani.com/forum/konular/bir-penis-birde-vajina-bir-yerde.10919/

taşlarda sanki bir yerden koparılıp getirilmiş gibi duruyor foto çektiğin yerde.birde fotoğraf çekerken çevre fotoların olmayışı ustaları bir noktada tıkar yardımcı olamaz.çünkü her işaret şu anlama gelecektir diye bir kaide yok.genelde fotolara bakılıp doğaya aykırı bir görüntü aranır.

Eskap

Kullanıcı
Taşlar küçük ancak sabititt.. bu taşların bir kısmı yüzeyde görünüyordu alt kısımlarını ben açtım.. burada gosteremedıgım bırkaç resim var o daha net gıttıgımde onu ekleyecegım inş..

madhunter

Kullanıcı

senin kayan yukarıdaki
aşağıdakide benim çektiğim fotoğraf

benzerlik gördüm.sende aynı benzerliği gördüysen http://www.definemekani.com/forum/konular/Çiçek-gözler-gülen-surat.13797/#post-68621 bu konuyuda takip edip diğer benzerlikleride varsa bulabilirsin

ZeuS

Kullanıcı
3.Resme göre; 5mt önünde kare bir taş olacak. Bu taşın etrafında 3-5 tane burnu görünen toprağa gömülü taş olacak. Bunun sol üst kısmında tabii görünümlü olup ayı kafasını andırır bir taş olacak. Bu ayı kafasını andıran taş gömülü taşlara bakacak. Sen de bak oraya :)

Eskap

Kullanıcı
Hocam 3.resmin onunde taş var kare biraz dikdörtgene yakın tam olarak duz olmasada..sonra toprağa gomulu taşlar var onları açtım farklı sekıller var yukarıda goruldugu gıbı....3 resmin arkasındada ucu görünen ve açtığımda assagıya doğru buyuyor..uzerınde kalem gıbı murç resmı var bıraz altında oyma gıbı 1 rakamı alt kısmında çatal....buranın 50 mt assagısında uzun boljon gıbı set var topraktaust kısmı gorunuyor..hersey netlesırse resı kazı ıcın ızın alınabılır