Bu fotoğrafları yorumlayabilirmisiiniz acaba? | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Bu fotoğrafları yorumlayabilirmisiiniz acaba?

ersan

Vip Üye
Cevap: Bu fotoğrafları yorumlayabilirmisiiniz acaba?

bu noktaladim yerde 8-10 arasinda baska bir tas var mi burada kapali bir odan olabilir.ayni isaaret basima geldi var 8 mt arkasinda cikti mezar.
isaretlere bakis iki kapali mahzenin var birbirlerine bali bu cizdiyim yei iyice bir incele cubuklarlan bosluk veriyorlar mi.

Son düzenleme:

ersan

Vip Üye

ADIGE kardes bu yatan ,,ARSLAN,,nereye bakiyor bakti yerin uzak birde yakin resimlerini bir cek kapali bir zengin odan var ,,BIRDE,,tam kafasinin dibini biryokla bakalim bosluk veriyor mu cubuklar girisn olabilir.bui yeri bulabilirsen,,LOTOYU GUZUNDEN VURACAN ,,emin olll.

Son düzenleme:

cantar

Kullanıcı

KAPLUMBAĞA MIZ VE DİĞER TAŞLAR ORAYA TAŞINARAK GETİRİLEN TAŞLAR DEĞİLLER ORADA ZEMİNDEN ÇIKARILAN TAŞLAR BİR ODA VEYA ODALAR OLMASI İHTİMAL DAHİLİNDE SANIRIM KUM TAŞINA BENZİYORLAR YAPISI ONA BENZİYOR KAYALARIN ALTINDA KUM OLMASIDA BU NEDENLE DOĞAL ÇABUK PARÇALANIYOR GİBİ GÖRÜNÜYOR.
BURASI BİR MEZARLIK ALANI YADA BİR TUMULUS YIĞMA TEPESİ GİBİ YERDEN ÇIKARILAN TAŞLAR BUNLAR DAHA SONRA YÜZEY MEZARI YÜZEYE YAKIN MEZARLAR İÇİN KULLANILMIŞ LAR YADA BİR ODA VEYA ODALAR OLMASI İHTİMAL DAHİLİNDE GİBİ GELİYOR BANA BU TAŞLARIN ALTLARI VE HEMEN YAKINLARINDAKİ ÇÖKÜNTÜ ÇÖKME YAPMIŞ YERLER ÖNEMLİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM...
KAYALAR ÖBEKLENDİRİLMİŞ BUDA DÜŞÜNCEMİ SAĞLAMLAŞTIRIYOR...

Son düzenleme:

cantar

Kullanıcı

Arkadaşlar büyük harf yazdığım için kızmasınlar darılmasınlar kasti bir şey değil
YAŞLILIK MALUM CAPS LOCK tuşunu unutuyorum..
hatamız kusurumuz oldu ise affola............

Son düzenleme:

ersan

Vip Üye

ADGE usta senin yoladin mesajini okudum o 3 tane yapra benzeyen seyler ,,v,, isareti mirde murc var demisin saten sana asyaya doru istikamet verinmis .bu yerde bir kapali kaya mezarin var

Son düzenleme:

ADİGE

Kullanıcı

bu noktaladim yerde 8-10 arasinda baska bir tas var mi burada kapali bir odan olabilir.ayni isaaret basima geldi var 8 mt arkasinda cikti mezar.
isaretlere bakis iki kapali mahzenin var birbirlerine bali bu cizdiyim yei iyice bir incele cubuklarlan bosluk veriyorlar mi.

bu kaya 4tane futbol topu büyüklüğünde çok büyük bi kaya değil

ADİGE

Kullanıcı

ADGE usta senin yoladin mesajini okudum o 3 tane yapra benzeyen seyler ,,v,, isareti mirde murc var demisin saten sana asyaya doru istikamet verinmis .bu yerde bir kapali kaya mezarin var

teşekkürler

ADİGE

Kullanıcı

KAPLUMBAĞA MIZ VE DİĞER TAŞLAR ORAYA TAŞINARAK GETİRİLEN TAŞLAR DEĞİLLER ORADA ZEMİNDEN ÇIKARILAN TAŞLAR BİR ODA VEYA ODALAR OLMASI İHTİMAL DAHİLİNDE SANIRIM KUM TAŞINA BENZİYORLAR YAPISI ONA BENZİYOR KAYALARIN ALTINDA KUM OLMASIDA BU NEDENLE DOĞAL ÇABUK PARÇALANIYOR GİBİ GÖRÜNÜYOR.
BURASI BİR MEZARLIK ALANI YADA BİR TUMULUS YIĞMA TEPESİ GİBİ YERDEN ÇIKARILAN TAŞLAR BUNLAR DAHA SONRA YÜZEY MEZARI YÜZEYE YAKIN MEZARLAR İÇİN KULLANILMIŞ LAR YADA BİR ODA VEYA ODALAR OLMASI İHTİMAL DAHİLİNDE GİBİ GELİYOR BANA BU TAŞLARIN ALTLARI VE HEMEN YAKINLARINDAKİ ÇÖKÜNTÜ ÇÖKME YAPMIŞ YERLER ÖNEMLİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM...
KAYALAR ÖBEKLENDİRİLMİŞ BUDA DÜŞÜNCEMİ SAĞLAMLAŞTIRIYOR...

teşekkürler

ADİGE

Kullanıcı

8-10 derken metre diosun sanırım olması lazım.bi ara bakayım haber veririmteşekkürler

Üst Alt