Bu Fotolara Yorumlarınızı Bekliyorum.. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bu Fotolara Yorumlarınızı Bekliyorum..

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Cevap: Bu Fotolara Yorumlarınızı Bekliyorum..

konu güncel++++++++++++

konuna ilgi göstermiş ,sana kesin netice vermek için yol göstermişiz. sen bizim düşüncelerimize itibar etmeden,uygun olmayan şekilde emir verir gibi bir kelime ile,yorum istiyorsun. bu tür yaklaşım bu siteye hiçte uygun olmayan kabul edilemeyecek tarzda .yerinde odada mahzende malzemede var. ustalarımızdan istifade edeceksen,işaretli yerleri ayrı ayrı geniş açılı fotolamalısın.bunlar bir birinden bağımsız. yapmıyorsan bu tarzda mesaj atmamalı kendi bi,ldiğin gibi yürümelisin. sağlıcakla selametle...

cantar

Vip Üye

Bir taş falcısı olarak bu ayı şeklinde düzenlenmiş kayayı kırarak parçalıyarak hedefine ulaşamamış kişiyi bilmek isterim..

amon27

Kullanıcı

usta bunun kafasını kırdılar kendini bilmezler bunu 1 yıl önce çekmiştik kafası yok şuan

amon27

Kullanıcı

değerli ustalarım yuvarlak içine aldığım (deve) sandığımız işaret ve ayı işareti hakkında yorumlarınızı beklıyorum

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

ayı var sayalım ozaman kuru dereyi sulu dereyi bulmalısın ayının pençesini değirmenleri bulmalısın işaretin dibinde emanet aramak işini birakmalısın

DRAGON-34

Kullanıcı

CANTAR ustam bu ayının kucağında bir de yavrusu var ayı onu tutar vaziyette.Çokta şirin yavrucak ne dersin

Son düzenleme:

amon27

Kullanıcı