Bu hangi dil bilen varmı | Define işaretleri ve anlamları

Bu hangi dil bilen varmı

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Selamün aleyküm bunu okuya bilen varmı.
Ne dili olduğunu boşver sen, ben böyle saçma bir harita görmedim. Miami adalarından mı geldi? Bu nedir böyle? Palmiye ağacının 18 metre tam istikametinde su altında diyor. Koordinatları güneş saati olarak saat 6 dan batı istikametine ayak hesabı son ayak saat 1 yönüne bir adım önüne ana parmak işareti 4-6 adım mesafede kayada kayanın 1 adım önünde saklı diyor. Hayatımda böyle saçma birşey görmedim. Her neresiyse arap ülkesinden başka biryer değildir diye düşünüyorum. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ne dili olduğunu boşver sen, ben böyle saçma bir harita görmedim. Miami adalarından mı geldi? Bu nedir böyle? Palmiye ağacının 18 metre tam istikametinde su altında diyor. Koordinatları güneş saati olarak saat 6 dan batı istikametine ayak hesabı son ayak saat 1 yönüne bir adım önüne ana parmak işareti 4-6 adım mesafede kayada kayanın 1 adım önünde saklı diyor. Hayatımda böyle saçma birşey görmedim. Her neresiyse arap ülkesinden başka biryer değildir diye düşünüyorum. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️
Yani benim anladığın yön sırtını saat 6 yönünde ağaca dayayın tam 18 adım atıp 18 ci adımda duracaksın. Sonraki istikamette zaten 1 diye koordine edilmiş. Pek ışık yok ama neyse

Ne dili olduğunu boşver sen, ben böyle saçma bir harita görmedim. Miami adalarından mı geldi? Bu nedir böyle? Palmiye ağacının 18 metre tam istikametinde su altında diyor. Koordinatları güneş saati olarak saat 6 dan batı istikametine ayak hesabı son ayak saat 1 yönüne bir adım önüne ana parmak işareti 4-6 adım mesafede kayada kayanın 1 adım önünde saklı diyor. Hayatımda böyle saçma birşey görmedim. Her neresiyse arap ülkesinden başka biryer değildir diye düşünüyorum. 🤷‍♂️🤷‍♂️

Ustam yer Erzurum ermeni köyü artık bunu yazan kimse böyle yazmış . Bende bilmediğimden dedim sizlere bı gostereyim halkımızdan hyirlisi. Ne diyeyim yorumunuz için teşekkür ederim 👍✋😊