Bu Işaret Nedir? | Define işaretleri ve anlamları

Bu Işaret Nedir?

ccccc

Kullanıcı
merhaba
bu işaret eski yapıların olduğu bölgede ve tepenin hemen arkasında bulunuyor. bu işaret için bilgisi olan varmı?
lggg.jpg

wolf_52

Kullanıcı
tek fotoraf la yorum yapmak afaki olur, daha geniş açılı ve çevre resimleri de eklerseniz hem konunuz zenginleşir,hemde isabetli yorumlar alırsınz...

disikedi

Crazy Cat Lady
Kullanıcı
merhabalar.yukarıdaki kapatma gibi görünen taş ve sağdaki kanallı oyma önemli olmalı.

ve bu haliyle de bir hayvana benziyor

lütfen güneşin daha az parlak olduğu zamanda çekim yapın.başarılar dilerim..

ccccc

Kullanıcı
ilginize teşekkürler
burası ermenilerden çok daha öncesinden kalma. bu işareti üstünde yanında oymalar var. merak ettiğim bu işaretin anlamı çok aradım hiç bi yerde benzerini göremedim belki forumda bilgisi olan vardır diye yazdım.

karanar

Kullanıcı

bence bu bir epsilon harfi '' ε'' . Helenistik ve roma dönemi harfi. sayısal değeri 5 dir ve genellikle, 5 adım olarak hesap edilir. bazen epsilonun açık tarafına bazen de kapalı tarafına doğru hesap edilir. ancak resimde dikkatimi çeken haç ve y harfleri gerçekten el işi ise o zaman son nokta orası demektir. başarılar.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
işaretmidir anlamı varmıdır bişey diyemem.
karpuz dilimi ne benzeyen taş önemsenebilir. işlem yok denemez kaya traşlanmış işlenmiş vs ama işaret dediğini yakından çeksen daha iyi yorum olur.