Bu Işareti Yorumlamaniz Rica Olunur | Define işaretleri ve anlamları

Bu Işareti Yorumlamaniz Rica Olunur

Tünay

Kullanıcı
Koltuklu taş denilen birseyi çok duydum da, bu taşı gordum dikkatimi çekti, hem oturulabilir hemde sol tarafta kolunu konulabilecek yer vardır, yorumlarınızı bekliyorum hocalarim

MAVRAN

Super Moderatör
Tünay Usta aramıza hoş geldin, dilerim daim olur aradıgınıda bulursun. Bu işte tecrübe seviyenizi bilmiyorum ancak tek resim paylaştığınıza göre fazla bir bilgi sahibi değilsiniz gibi geliyor, yanılıyor da olabilirim.
kardeşim bir kere tek resim fazla bilgi alamazsınız. Civarda bulunan taş
parçaları düşündürücü, mesela karşıda ne var Yakınlarda Çeşme varmı. Kuru dere yatağı vsyre. Biraz açıklayıcı bilgi olmalı .ALLAH yardımcınız olsun.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

koltuk değil kardeşim. mahzen verir. üst çizim bir hayvan betimlemesine benzetilmiş. başın ve diğer ok yönünü geniş açılı resimle. bakalım odanın yerini ve girişini görebilecekmiyiz.
başı enine ölç ve cm yi adımla da istikametine her cm.yi bir adım giderek ok istikametini bir inceleyiver ve dikkatini çeken bir arazi yapısı varmı,setli tümsekli vs. gibi dikkat edersin.
birde kayanın arka kısmı sanki toprakta imiş bir görünümde. inşaallah bir yerden zaman öncesi gelmiş değildir..sağlıcakla.

tuncers

Kullanıcı
zemin ana kayaya oyulmamış hiç bir işaret mezar işareti ya da gömü işareti deyildir kardeş ama işaretin yakınındaki kayalara bakılırsa murç vurulmuş kayalara benziyor iyi bir boşluk tespiti yapmak gerekli onun haricinde kesin bir yer söylenemez..

Tünay

Kullanıcı
Tünay Usta aramıza hoş geldin, dilerim daim olur aradıgınıda bulursun. Bu işte tecrübe seviyenizi bilmiyorum ancak tek resim paylaştığınıza göre fazla bir bilgi sahibi değilsiniz gibi geliyor, yanılıyor da olabilirim.
kardeşim bir kere tek resim fazla bilgi alamazsınız. Civarda bulunan taş
parçaları düşündürücü, mesela karşıda ne var Yakınlarda Çeşme varmı. Kuru dere yatağı vsyre. Biraz açıklayıcı bilgi olmalı .ALLAH yardımcınız olsun.[/QUO
zemin ana kayaya oyulmamış hiç bir işaret mezar işareti ya da gömü işareti deyildir kardeş ama işaretin yakınındaki kayalara bakılırsa murç vurulmuş kayalara benziyor iyi bir boşluk tespiti yapmak gerekli onun haricinde kesin bir yer söylenemez..
Hocam o
ustam aramiza hos geldin bu resmin az bir uzak resmi var mi ve burdaki tas sabit mi yasa oynar vaziyete mi saten koltuk isareti de ayni ok ucu gibi istikamet verilmis,,ikizceli,,ustam saten sana ne gerekiyorsa cizmis artik kismetine deyelim.
Hocam taş sabittir etrafına iyice baktım yaklaşık 50 santim yerdedir,

Tünay

Kullanıcı

koltuk değil kardeşim. mahzen verir. üst çizim bir hayvan betimlemesine benzetilmiş. başın ve diğer ok yönünü geniş açılı resimle. bakalım odanın yerini ve girişini görebilecekmiyiz.
başı enine ölç ve cm yi adımla da istikametine her cm.yi bir adım giderek ok istikametini bir inceleyiver ve dikkatini çeken bir arazi yapısı varmı,setli tümsekli vs. gibi dikkat edersin.
birde kayanın arka kısmı sanki toprakta imiş bir görünümde. inşaallah bir yerden zaman öncesi gelmiş değildir..sağlıcakla.
bu resim okun baktığı taraf

yoksul

Kullanıcı
bence de mahsen gibi bir yeri veriyor bizden taraftaki ucuna bakarsan yılan gözü gibi bir göz var ileri hafif solu gösteriyor gibi

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Koltuk her daim ileriyi verir aradiginiz yer ileride zirvede baska yerlere bakmaya gerek yoktur