bu işareti yorumlarmısınız | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

bu işareti yorumlarmısınız

Reedmann

Vip Üye
Kader ustamın çizdiği yerin sağı da kapama gibi duruyor Orayıda inceleyin

dardanos

BAKMAKMI GÖRMEKMİ ????...
Super Moderatör
Size sormuş idim bunun. yukarısinda ne var diye şayet Bunlar ise bu. Resimlerdeki Kayalar ise ne yazık ki Giden gitmiş kardeşim sormamın nedeni çünkü mal o tarafta bir yerdeydi

drs

Kullanıcı
Fotoğrafların pikseli çok düşük ve alanın tamamını geriden gösteren fotoğraf yok.
Burada kaya mezarını bulmanız gerekiyor. Oda gibi, dar mağara gibi.
Ekli dosyayı görüntüle 32589
ÜSTAT İLGİN İÇİN TEŞEKKÜRLER AYNI BÖLGEDEN BİRKAÇ RESİM YOLLUYORUM DEĞERLENDİRİRSEN SEVİNİRİM YALNIZ İŞARETLİ RESİM BU BÖLGEYE YAKIN BİR YER RESİMLERİ PİCSEL YÜKSEK TELEFONDAN ÇEKİP YENİDEN GÖNDERECEM KOLAY GELSİN

Ekli dosyalar

• BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB.jpg
    BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB.jpg
    407.8 KB · Görüntüleme: 9
  • NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN.jpg
    NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN.jpg
    398 KB · Görüntüleme: 10
  • XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX.jpg
    XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX.jpg
    509.2 KB · Görüntüleme: 9
  • VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV.jpg
    VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV.jpg
    492 KB · Görüntüleme: 8

GÜLBAHÇELi

USTA
Admin
ÜSTAT İLGİN İÇİN TEŞEKKÜRLER AYNI BÖLGEDEN BİRKAÇ RESİM YOLLUYORUM DEĞERLENDİRİRSEN SEVİNİRİM YALNIZ İŞARETLİ RESİM BU BÖLGEYE YAKIN BİR YER RESİMLERİ PİCSEL YÜKSEK TELEFONDAN ÇEKİP YENİDEN GÖNDERECEM KOLAY GELSİN
arkadaşım mümkünse yazılarını küçük harflerle yaz büyük harfle yazmak kızgınlık ifade eder yasaktır bilgine

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Kuskulandiginiz heryeri ve özellikle kuskulandiginiz alanın kendisi de dahil olmak üzere fotograflandirmaniz gerekiyor. Uzak yer değilse ilgilenmekte yarar olabilir.
Yer uzaksa gittiginizde fotograflandirirsiniz. Zira şurası veya şu çok önemli diyeceğim bir şey görmedim.

Isaretlediginiz yeri 3-4 cepheden yakın ve uzak görmekte yarar var. Tek yön hepimizi yanıltabilir.

Üst Alt