Bu Işaretin Anlami Nedir Sizce | Define işaretleri ve anlamları

Bu Işaretin Anlami Nedir Sizce

baba12

Kullanıcı
ne anlama geliyor

wolf_52

Kullanıcı
sunu çanağı yer altı tanrılarına sunulmuş, civarında kayalık varmı ? suret olması gerek mezarına bakar halde,artı burayıda görcek şekilde olması gerek... resim çok yetersiz,

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
baba ,bilhassa ön ,sol ve sağ kısımları geniş açılı bir kaç metreyi ,kayanın toprakla birleştiği şekilde görebilecek görüntü olmalı.
kayaya bağlı olayı olduğu gibi, açığında başka gizemlerde barındırıyor.
öğrenmek arzusunda isen,emekte vermen gerekir. sağlıcakla.

baba12

Kullanıcı
BU YER DEREDE İKİ DAĞIN ARASINDA YANLIZ BİTKİ ÖRTÜSÜ ÇOK DEĞİŞİK TAŞIN ÖNÜ SU AKAR GİBİ YEM YEŞİL RESİMLERİ AKŞAM ATACAĞIM SAYGILAR

esrarengiz2828

Kullanıcı
BU YER DEREDE İKİ DAĞIN ARASINDA YANLIZ BİTKİ ÖRTÜSÜ ÇOK DEĞİŞİK TAŞIN ÖNÜ SU AKAR GİBİ YEM YEŞİL RESİMLERİ AKŞAM ATACAĞIM SAYGILAR
karddeş hoşgeldin inşallah resimleri yükler yardımcı oluruz ama göz mazuratın yoksa lütfen küçük harfle yaz yüksek sesle konuşma kızma gibi sayıldığı için büyük harf yasak (Allah1 c.c) yardımcın olsun nasiplenirsiniz inşallah

MAVRAN

Vip Üye

Kardeş hakkını helal et telefonda ben bu siyah yeri içi açılmış bir kasa olarak gördüm, bigs. başına gerince iş değişti. Hemen solda iki mi yoksa bir tanemi delik var daire içine aldım, deliğin içine parmağını sok bakalım ne yöne yön verecek . Ve onun hemen yanında ok olan yönde neler var, sarı x koyduğum tüm yerler boşluk kontrolü yapılmalı. yeşil olan yer sanki tıraşlanmış gibi. biraz aşağıda olan öküz başımı önden resimleme imkanın var mı veya resim var mı. suyun aktığı yer ve suyun düştüğü yerin önü bir iki mt civarı mutlak kontrol edilmeli (değerli maden) Başka işaretlerde var ancak bunları bir çözelim bakalım ne olur. Hakkınızda hayırlısı.

esrarengiz2828

Kullanıcı

Kardeş hakkını helal et telefonda ben bu siyah yeri içi açılmış bir kasa olarak gördüm, bigs. başına gerince iş değişti. Hemen solda iki mi yoksa bir tanemi delik var daire içine aldım, deliğin içine parmağını sok bakalım ne yöne yön verecek . Ve onun hemen yanında ok olan yönde neler var, sarı x koyduğum tüm yerler boşluk kontrolü yapılmalı. yeşil olan yer sanki tıraşlanmış gibi. biraz aşağıda olan öküz başımı önden resimleme imkanın var mı veya resim var mı. suyun aktığı yer ve suyun düştüğü yerin önü bir iki mt civarı mutlak kontrol edilmeli (değerli maden) Başka işaretlerde var ancak bunları bir çözelim bakalım ne olur. Hakkınızda hayırlısı.
ustam aslında birazda doğru kararda vermiş olabilirsin eğer delikler aşağı doğru çanağa iniyorsa senin kararın çok yerinde ama inmiyorsa sunu çanağı olma ihtimalini yükseltir saygılar

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Resimler gelince tamamen anlasulacak gibi.
Yakindaki mezarin haricinde;
2 dere yataginin arasinda veya 2 dere yoksa tek derenin omega yaptigi yerin sirtinda-muhtemelen burada yatanin veya bir baskasinin odasi var. Bir baskasinin ise daha kuvvetli olur. Resimler gelince cizerek gosteririm insallah.
Aman resimlemelerin cok iyi olsun.
Bayramin ilk gunu cok kiymetli bir zamamdir[emoji6]

Her nefs ölümü tadacaktir.

Üst Alt