Bu Işaretin Anlami Nedir Sizce | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bu Işaretin Anlami Nedir Sizce

tuncers

Kullanıcı
kardeş burda yapılacak en doğru şey kendine bir adet L şeklinde bakır çubuk yapmak olur çubukları yaparsın ve bu işaretin yakınlarında gezin çubuklar sana mezarın üzeringe gelince kapanır bu şekilde mezarın her yerinden geçerek tam boyutunu alırsın ve sonra da boşluğun etrafında gezersin etrafınada gezerken çubuğun kapandığı yer giriştir burdan en az 4 metre girerek mezarın girişine ulaşabilirsiniz aksi takdirde girişin tam yerini bulmadan çok fazla uğraşırsınız mezarı ve girişini tespit edebilirseniz mezarın boş çıkma olasılığı çok az ben sana yapılacak en mantıklı şeyi anlattım beni dinleyip de uygulamak sana kalmış artık...

Mirkut

Vip Üye
Etrafta yigma taslar ve cokuntu yapan yerlere dikkat et kardesim yuzeydede kirik tas parcalari varsa onlarada dikkat et en cok tas nerde yogunlasiyor. Eski cesmede varsa yakinlarda iki mezarda orada olabir.

baba12

Kullanıcı
resim.defineforumu.com
[/IMG]
resim.defineforumu.com
[/IMG]

baba12

Kullanıcı
Buyrun arkadaşlar resimler 6 ıncı resim oyuğun icinde parmakların gireceği kadar bir yer var

MAVRAN

Vip Üye
ustam tasin alti mezar ve kanalin zeminlen birlesi yunde 2-3 mt kadar bir metal testi yap cubuk kulanabilirsen.
kardeşim Özür dilerim konunun içinde yazıyorum. Müsait olunca konunuza yorum yapacağım hakkını helal et.
Ersan ustam sana özelden Yazmalıyım ama yazamiyorum kapalı, lütfen bir bağlandı kuralım. Selamlar.

MAVRAN

Vip Üye

Kardeşim parmağınızı soktuğunuzda ok yönünde düz gidiyorsa o yönde ne var kontrol edin.

Veya parmağınız içeri giriyor ve ok yönünde aşağı doğru yöneliyorsa hemen önde olan sarıyla işaretli yerlerde bir iki mt öne doğru değerli ve boşluk kontrolü yapın.
yeşil olan yerler zayıf ihtimalle de olsa tokmakla boşluk kontrolü yapın. kim bilir.

Üst Alt