Bu Isaretin Anlami Nedir Ustalar | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bu Isaretin Anlami Nedir Ustalar

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
O çobana la
Burda hic sıkıntı olmaz ustam gece de gunduzde musait. Cunku dagin tasin bekcisi ve ayni zamanda basimizin belasi cobanla beraberim :) sabahtan aksama kadar koyun otlatir kazma kurek yakariz:)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
O çobana laf arasında söyle,
Seni bütün sülalem tanıyor, bize dua ediyor de.
O anlar.(keyif)

metin77

Kullanıcı
Ustalarim dun aksam gittim bosluk tespitide yaptim. Ilk resmin sag tarafinda girisi var cokme yapmis biraz. Ikinci resimdeki oyma 50 cm.den buyuk bir capi var. Bir yerde degerli cekimi aldim. Cobanla sohbete basladik. Cok isaret biliyor. Beni yarin bir dagin zirvesine goturecek 20 yil once babasiyla 2 ay ugrasip biraktigi sivali ve uzeri yazili bir yer varmis. Yuvarlak bir kapi gibi sekli var dedi. Dedim bu mezar senin olsun, beni oraya gotur dedim. Bir horasanli kapim daha var :) rabbim herkese nasip etsin :)

DeLiCebey

Vip Üye
Ustalarim dun aksam gittim bosluk tespitide yaptim. Ilk resmin sag tarafinda girisi var cokme yapmis biraz. Ikinci resimdeki oyma 50 cm.den buyuk bir capi var. Bir yerde degerli cekimi aldim. Cobanla sohbete basladik. Cok isaret biliyor. Beni yarin bir dagin zirvesine goturecek 20 yil once babasiyla 2 ay ugrasip biraktigi sivali ve uzeri yazili bir yer varmis. Yuvarlak bir kapi gibi sekli var dedi. Dedim bu mezar senin olsun, beni oraya gotur dedim. Bir horasanli kapim daha var :) rabbim herkese nasip etsin :)

Haaaa gayret metin ustad :))

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
az zahmetle bal alınacak çiçeği bi
liyorsun metin usta. dikkatli ol. ağır ağır temkinli.
dünya malının değiştirmediği insanı bulmak zamanımızda çok zorlaştı. seni seviyoruz. üzülmeni istemeyiz.

Üst Alt