Bu İşaretin Anlamını Bilen Varmı??? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bu İşaretin Anlamını Bilen Varmı???

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cevap: Bu İşaretin Anlamını Bilen Varmı???

Yapilan hangi yorum digerinden farkli acaba.neredeyse tumnl yorumlar ayni.

topraksever sizde kışkırtıcı yorum yapmak yerine yapilan yorumları teyid edin dogru veya yanlış diye.veya araziye gidip gozlem yapın.

Kolay gelsin.

cepten giriyorum bu yoruma pc ye gectikten sonra ekleme yapcam.emin olduktan sonra.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

Bayan olduğu konusunda benim göremediğim bir şeymi var acaba. Bilgilendirirmisiniz
sevgili kardeşim, oymanın dikdörtgen şeklinde olmasından yazmışlardır.. bazen bir dikdörtgenin odasında 4 mezarda gördüm. ayni yerin kaydında kadına ait olduğu yazıyordu.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Yapilan hangi yorum digerinden farkli acaba.neredeyse tumnl yorumlar ayni.

topraksever sizde kışkırtıcı yorum yapmak yerine yapilan yorumları teyid edin dogru veya yanlış diye.veya araziye gidip gozlem yapın.

Kolay gelsin.

cepten giriyorum bu yoruma pc ye gectikten sonra ekleme yapcam.emin olduktan sonra.

pc den baktıgımda bu konunun yeni uye olup yenı konu acan ahmet mekmet taş adlı kullanıcının açtıgı konudaki dikdörtgen oymaya çok benzedıgını hatta aynısı oldugunu dıyebılırım.

sizcede aynı degılmı ?

http://www.definemekani.com/fotogra...is-halde-buldum-yorumlarinizi-bekliyorum.html

nousanemon

Kullanıcı

Ben bayan mezarı diyorum çünkü bütün araştırmalar sonucunda dikdörtgen oymalar bayan olarak simgelendi.
Açılan mezar stelleri bayan mezarı olarak kayda geçti.
Yanılıyor olma ihtimalide olabilir bölge ve yaşanılan uygarlıkta önemlidir.

nousanemon

Kullanıcı

ahmet mehmet taş

Kullanıcı

İlk Önce Yapmam Gereken Yol Nedir Arkadaşlar ?

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

İlk Önce Yapmam Gereken Yol Nedir Arkadaşlar ?
önce samimiyet ve sana yardımcı olanlara saygı göstermelisin.bak ben yorumumu sildim. böyle detaylar gözümüzden kaçsa ,bizlere bu sıfatlar verilmez bilesin.

ikinci olarak ustaların yorumlarıyla yasal olmayan bir çalışmaya girmemeli izinli çalışmalısın. yasalar içinde iznini alarak çalış,sana ikizceli sözü gelip tesbitinide çalışma yönteminide yardımcı olalım.

zaten bu şekilde açamazsın. nasıl kapatılmış görüyormusun.tam sıfır tünel başlangıcı 1 m .kare civarında bulunmak zorunda nasıl tesbit edeceksin.
kaç metre inmen gerekecek,tünelin nereden ve kaç cm ebatında dönüşü var ve burdaki riskler varsa nelerdir biliyormusun. başlangıçla oda ara mesafesi kaç m?vs .vs. kolay olsaydı bu güne kalmazdı değilmi.
hesabını ve tercihini inşaallah sana hayırlı olacak şekilde kullanırsın.
ALLAH a emanet olunuz.

nousanemon

Kullanıcı

Ayni kisi ve farkli nick burada ustalar fark etmeyecekmi sadece ilk denemede guven sarsildi ki onemli olan kisilik karakter saygi sevgiydi.ne ekersen onu bicersin...

topraksoner

Kullanıcı

Yorumlar İçin Teşekkürler Arkadaşlar..

Süper Usta

Yasaklı
Yasaklı

önce bu işaret havayamı bakıyor yoksa karşisında kayalık varmı,toprak yıgını varmı veya çökme yapmış bır yer varmı bak eger bunlar yoksa oldugu yerdır ve mezardır mezarlarada yasal kazı izni verilmez boşuna masrafa girme
buranın yakınında çeşme pınar kuyu varsa oralarla ılgılen en azından emegını kurtaracak bır şeyler çıkar en azından yasal izin alabılecegın durumlar bunlar