Bu isaretler ne anlatiyor | Define işaretleri ve anlamları

Bu isaretler ne anlatiyor

kalhiyu

Siteden Atıldı(Küfürlü yorumlar)
Kullanıcı
6017094577.jpg
4178274577.jpg
9362654577.jpg
9463184577.jpg
9340534577.jpg
2226181066.jpg
9695854577.jpg
2270331122.jpg
selamlar bu resimler buyuk bir kayalik uzerinde kaya turu kum kaya daha once face sayfamda paylastim ve yorumlar aldim detayli resimleri vardi ama bir yili askin bir sure oldugu icin sadece bunlar kalmis face yukledigim icin kalmis bunlarda bu resimlere ek olarak en guney dedigim resmin yaklasik on mt sag tarafinda kaz ayagi var ters y harfinin tersi yere bakiyor kayanin yan kisminda resimleri bire bir ben cektim bolge hakinda sorularinizi cevaplaya bilirim tesekkurler kolay gelsin

Son düzenleme:

star21

Kullanıcı
Cevap: bu isaretler ne anlatiyor

bana gore bu vajina yani kadin cinsel organi belki yaniliyorda olabilirim degerli dostlarimin yorumlarinida bekle onlar daha kaliteli yorum yapacaktir saygilar ağadan

mameki

Kullanıcı
Cevap: bu isaretler ne anlatiyor

İyi forumlar Üstadım;).Aga_0074 Ustamızın dediği doğru olabilir bende katılıyorum:p değişik acılardan fotolar olayı netleştirir normalde doğal denecek bi vaziyette fakat benim dikkatimi çeken taşın yapısı ve üzerinde oluşan sararma horosanı anımsatıyor gibi havalandırma olabilir .İyi çalışmalar .

Son düzenleme:

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: Bu isaretler ne anlatiyor

güzel ve net işaretler. ben burdayım dediler. işaretler seni mezara yönlendirir. hani mezar nerede diyorsan bir boşluk kontrolu senin sıkıntını çözecektir. araştırma için güzel, herhangi bir çalışma yapmak için ise kötü yer. neden mi? mezarlara yasal izin yokda ondan. göz kırp

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

selamlar bu resimler buyuk bir kayalik uzerinde kaya turu kum kaya daha once face sayfamda paylastim ve yorumlar aldim detayli resimleri vardi ama bir yili askin bir sure oldugu icin sadece bunlar kalmis face yukledigim icin kalmis bunlarda bu resimlere ek olarak en guney dedigim resmin yaklasik on mt sag tarafinda kaz ayagi var ters y harfinin tersi yere bakiyor kayanin yan kisminda resimleri bire bir ben cektim bolge hakinda sorularinizi cevaplaya bilirim tesekkurler kolay gelsin
lorut ustam
Forum sitemizi acaba
Facebookta mı buldunuz
Merak ettim
Rabbim emeklerinizi boşa vermesin

kalhiyu

Kullanıcı

lorut ustam
Forum sitemizi acaba
Facebookta mı buldunuz
Merak ettim
Rabbim emeklerinizi boşa vermesin

siteye zaman olarak hatirlamiyorum bayagi bir sure once hutema ustanin tafsiyesiyle uye oldum zaman zaman girip bakiyordum paylasim yapmadim hic yakin zamanda ASIAVCI ustamizla tanistim henuz goruntusu olmayan bir kac isaretten bahsettim sitede degerli ustalarin oldugunu ozellikle KANAS ustanin bahsettigim isaretlere cozum bulabilecegini soyledi henuz tanismak kismet olmadi KANAS ustayla kismetse ilerleyen donmlerde insallah paylasim yapmama vesile olan degerli ASIAVCI ustama tesekkurediyorum kendimden bahsedeyim adanada yasiyorum ne biliyorum bu ise bulasmama neden olan sey volcan haritasidir yaklasik 15 yil cok cesitli versiyonlarini okudum ama hep eksik gozu kapali yeni bir harita cizebilirim o hale geldim baktim olmuyor isaretleri ogrenmeye karar verdim bu konuda birsey bilmiyorum kucuk bir makina aldim takiliyorum iste farkinda olmadan yanlis yerden baslamisiz bu ise saglik olsun guzel paylasimlarda bulunmak dilegiyle

ASİAVCI

Kullanıcı

969585wvw.jpg

222618odo.jpg

beni kırmamış davetime içabet etmiş kendisine teşekkür ediyorum tekrar hoş geldin

KARE(KUKIR)

Kullanıcı

ilk fotoda bende vajina çağrıştırdı. birşey soracam kaynak olmalı ve varsa kaynaktan çıkan suyun belli bi yerden sonra battığı yer olmalı diye düşünüyorum.
417827yey.jpg

kalhiyu

Kullanıcı

969585wvw.jpg

222618odo.jpg

beni kırmamış davetime içabet etmiş kendisine teşekkür ediyorum tekrar hoş geldin

tesekkurederim ustam cizginin icindeki nedir dediginiz sarirekli cizdiginiz sanirim icindeki kayada degil iyi bakarsaniz hemen alttarafta bir bitki koku var ve iki filiz uzanmis sizin bosluk cubugu olmazise ben bunu bulamam ustam

kalhiyu

Kullanıcı

ilk fotoda bende vajina çağrıştırdı. birşey soracam kaynak olmalı ve varsa kaynaktan çıkan suyun belli bi yerden sonra battığı yer olmalı diye düşünüyorum.
417827yey.jpg

ustam bu isaretlerin guneyinde bu saunaga 50 metre mesafede iki dere birlesir biri kurudere biride suyu cok kucuk bir dere yazin oda kurumak uzere olur belli belirsiz nemlidir iste o birlestigi yerde tersine duran bir y harfi var acik agazi yere bakiyor