Bu Işaretler Neyi Gösteriyor | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bu Işaretler Neyi Gösteriyor

babahalit

Usta
Kullanıcı
,bu,ısaret,nikometya,uygarlıgına,ait,,yapi,duvar,suslemesidır,,nıkometya,romanın,eyaleti,ıdı,ona,baglıydı,bu,uygarlik,,,mezar,taslarida,yapilarida,bu,sekilde,suslemeler,kullaniyordu,,gomu,ile,alakali,degil,ayrıcaibu,kutahya,,tavsanlida,cok,,cikar

ASİAVCI

Kullanıcı
,bu,ısaret,nikometya,uygarlıgına,ait,,yapi,duvar,suslemesidır,,nıkometya,romanın,eyaleti,ıdı,ona,baglıydı,bu,uygarlik,,,mezar,taslarida,yapilarida,bu,sekilde,suslemeler,kullaniyordu,,gomu,ile,alakali,degil,ayrıcaibu,kutahya,,tavsanlida,cok,,cikar
soruma cevap verseydi konu sahibi sizinle aynı olacaktı yorumumuz EYVALLAH

suleyman_fidan

Kullanıcı
soruma cevap verseydi konu sahibi sizinle aynı olacaktı yorumumuz EYVALLAH
Kütahya tarafı veya tavşanlı da değil malesef ben elimde olan resimleri attım köşesi kırık olan sonset çevresini kazdıkları alta doğru diklemesine iniyor şimdi iki arada kaldım disikedi nin yorumu farklı sizlerin yorumu farklı ben yeniyim ustalar tüm yorumlara saygım var kesin net olarak bir bilgi netlesse ona göre çalışma devam edecek o yüzden önem teşkil etmektedir..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

disikedi

Crazy Cat Lady
Kullanıcı
Siz ustalarımın yorumlarını dikkate alın babahalit ustam çok iyi netleştirmiş.bende kendisine teşekkür ederim.zaten çok farklı şeyler söylemedik.mezar var ustam da süslemeleri böyle olur demiş.bende gömü demedim mezarlarda şahsi eşya dedim.mutlaka tünellerde olacak böyle bir yerde.degerli tespiti yapın ona göre dedim.böyle devam edilirse bir çok işlenmiş taş çıkar kafa karıştırır yani.ustalarımız tekrar yardımcı olur umarım.

suleyman_fidan

Kullanıcı
Siz ustalarımın yorumlarını dikkate alın babahalit ustam çok iyi netleştirmiş.bende kendisine teşekkür ederim.zaten çok farklı şeyler söylemedik.mezar var ustam da süslemeleri böyle olur demiş.bende gömü demedim mezarlarda şahsi eşya dedim.mutlaka tünellerde olacak böyle bir yerde.degerli tespiti yapın ona göre dedim.böyle devam edilirse bir çok işlenmiş taş çıkar kafa karıştırır yani.ustalarımız tekrar yardımcı olur umarım.
Verdiğiniz cevaplar icin hepinize çok teşekkür ederim

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

barış

Kullanıcı
kuyuyu bul. karşısı tümülüs

Üst Alt