Bu Işaretlere Bi Bakar Mısınız Değerli Ustalarım. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bu Işaretlere Bi Bakar Mısınız Değerli Ustalarım.

wolf_52

Kullanıcı
Ustam tşk ederim, ustam sizce değerli şeyler var mıdır? Varsa izin alıp çalışmalara başlayalım.Bide ilk fotoğraf hakkında yorumunuzu da bekliyoruz.Tekrardan tşkler
bu yerde ufak bir hediyesi var. haçın ortasında mink bir murç izi var, ufakdan memlun eder diye düşünyorum.. saygılarım la.. 3 ci resme bir kaç yorum beklyorum sonra bende kendi naciz ane görşümü belirtecem..DÜZELTİYORUM 3 CÜ RESİM ... DEMEK İSTEMİŞDİM..:)

baran

Kullanıcı
bu yerde ufak bir hediyesi var. haçın ortasında mink bir murç izi var, ufakdan memlun eder diye düşünyorum.. saygılarım la.. 1 ci resme bir kaç yorum beklyorum sonra bende kendi naciz ane görşümü belirtecem..
Tamam ustam tşk ederim, ilginizden dolayı tşkler.

DERMANBEY

Kullanıcı

wolf_52 ve
[URL='http://www.definemekani.com/forum/uyeler/lacivert24.1844/']Lacivert24
ustaların yorumlarına katılıyorum mezarı ve hediyesinin aynı kaya kütlesinde aranması gerktiğini düşünüyorum.saygılar
[/URL]

DERMANBEY

Kullanıcı

arkadaşım tabiki ustalarımız daha etkili yorum yapacaklardır ama benim düşüncem burda akarsu ve beraberinde paralel olarak ilerleyen kayalık hakim bölge ve kayalığın V yaptığı yerden çıkıldığı zaman sağ taraftaki mezarlık alan veya mezarların yerleri belirtilmiş.2 tane murç izide yön vermiş.

baran

Kullanıcı
Acaba @ikizceli ustamın yorumu ne olacak, ustam sizde bir yorum yapsanız,mutlu etmiş olursunuz..

wolf_52

Kullanıcı
zemin altı odaları işret etmiş burda. ustlarda yorumlamış. emeklerine sağlık. kabaca bende özet geçim 3 mezar odası. ve yüzeyde bir çok mezar ı olan bir yer burası, benim dikatimi çeken ise, şayet fotoraf aldatmacası değilse, çok afınıza sığnarak, erkek,uzvuyla bayan, mahrem yeri var 2 sinin arsında , ise insan suratı var, azı açık vaziyetde, ve mavi ile u gibi üstünden geçdiğim betimleme yön vermiş. soru işaretidiğim yerleri yoklayın, ve daha geniş açlı fotoraflar ekleyin, ki emin olabilelim.

Son düzenleme:

baran

Kullanıcı
zemin altı odaları işret etmiş burda. ustlarda yorumlamış. emeklerine sağlık. kabaca bende özet geçim 3 mezar odası. ve yüzeyde bir çok mezar ı olan bir yer burası, benim dikatimi çeken ise, şayet fotoraf aldatmacası değilse, çok afınıza sığnarak, erkek,uzvuyla bayan, mahrem yeri var 2 sinin arsında , ise insan suratı var, azı açık vaziyetde, ve mavi ile u gibi üstünden geçdiğim betimleme yön vermiş. soru işaretidiğim yerleri yoklayın, ve daha geniş açlı fotoraflar ekleyin, ki emin olabilelim.
tşk ediyorum ustam.

aurum

Kullanıcı
usdam burayı kontrol etmekde fayda var.saten ustalarım bakılması gereken yerleri işaretlemişler.ellerine saglık.kayanın altı önden yada yandan tam gözükmüyor ama .egerki kaya yapısı alta dogru kalınlıgı mezarı içinde barındıracak şekilde ise burası mezardır. bencede horasan yama..