Bu Işaretleri Neyi Ifade Ediyor | Define işaretleri ve anlamları

Bu Işaretleri Neyi Ifade Ediyor

kemal023

Kullanıcı
resim.defineforumu.com
[/IMG]
resim.defineforumu.com
[/IMG]

kemal023

Kullanıcı
bu işaretlerin kuş uçuşu 150 metre ilerisinde hafıf bir yükseklikteki tepenin üstünde bir ziyaret var uzunca taşlarla çevrili herhangi bir açıklama yatan kimdir nedir bilinmiyor mezar taşı yok baş ucunda buyuk bir kestane sanırsam ağacı var acaba orayla ilintilimidir.Mezarın çevresinde taşlarda veya başka akla gelecek herhangi bir yerde işaret bulamadım.Yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
kemal kardeşim aramıza hoş geldin. resimlerinin bir kısmı çıkmamış. farklı yönlerden görülmeyişi ve çıkanların karanlık oluşu ayrıntılı okumaya imkan vermiyor.
bir kaç noktaya işaret ettiği görülüyor. olayları kendi çevrelerinde.

çizdiğim yerler net ve geniş açılı görünümle açığa çıkar. ok yönlerini bir miktar açıklarından inceleyerek dikkatini çeken yerleri konuya eklemen menfaatine olur. en uzağa gidende kabartma olandır. dolgulu yada doğal araziye uyarlanmış bir yığma .tepeden çok daha yakındır.
büyük oymanın mahzeni de kanal yönünde ve yakınından başlar.
diğer kaYADA ÇİZDİĞİM YERLER resme göre sol kısımda kalır. onlarda mezardır. net resim olursa hangilerinin işçilikli olduğu ve yönleri daha iyi anlaşılır. sağlıcakla.

kemal023

Kullanıcı
Ikizcelli ustam yaptigin yorumlar icin tsk.gosterdigin yerleri ve cevresini en kisa zamanda resimleyip atarim birde bu isareti ilk defa goruyorum bu ermeni isimidir yoksa baska bir irkami aittir bilginiz varmi bu konuda

Üst Alt