Bu Işaretmidir | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bu Işaretmidir

drapeta

Kullanıcı
başka acılardan da olsa görmek isterdim bu resimde göze batan bir kaç yer var ama eminde deyilim halka içine aldığım oval kaya oraya sokma gibi duruyor ki konumuda patikanın z yapan yerinde patikaların z yapan kısımları önemlidir bu şekilde küçük kasalar olma ihtimalıd ekuveetlidir, burdan kullanılan bi yol gibi gözüküyor eğer öleyse mezarlıklarda patika olmaz yasam yerlerinde olur patikaları gözle takıp etsek bile bazen kapıya ulaşabiliyoruz, patikalar milyon sene gecse ölmez silinmez ben şahsen bu tip yerlerde patikaları takıp ediyorum.. son yüklediğiniz resmin karşısındaki çayırlıktan fotolamak gerek ustam belki bütünüyle görürsek daha güzel olur IMG_20191221_161013 (3).jpg

gıral

Vip Üye
başka acılardan da olsa görmek isterdim bu resimde göze batan bir kaç yer var ama eminde deyilim halka içine aldığım oval kaya oraya sokma gibi duruyor ki konumuda patikanın z yapan yerinde patikaların z yapan kısımları önemlidir bu şekilde küçük kasalar olma ihtimalıd ekuveetlidir, burdan kullanılan bi yol gibi gözüküyor eğer öleyse mezarlıklarda patika olmaz yasam yerlerinde olur patikaları gözle takıp etsek bile bazen kapıya ulaşabiliyoruz, patikalar milyon sene gecse ölmez silinmez ben şahsen bu tip yerlerde patikaları takıp ediyorum.. son yüklediğiniz resmin karşısındaki çayırlıktan fotolamak gerek ustam belki bütünüyle görürsek daha güzel olur Ekli dosyayı görüntüle 3176
Usta çizdiğn yerler aynen patika biucu dere iner biucu tepeye çıkar aradaki yerlerde z çizerek resimlediğim yerlere iner vs karışık biyer
Şimdi odak noktamız ilkresim bura kapalı olma ihtimali yada anlatmak isdediği?
Burada ayrıca uğraşılacak çözülecek enaz ontane yer var deresi tepesi vs çok ustam ömür törpüsü

drapeta

Kullanıcı
sen olsan ustam bakınca tek dikkat ceken buraya bölesi bariz görünen bi yere giriş yaparmısın ben yapmam etrafındaki kayalara dikkat etsenize sanki bi bütün gibi cizdiğim bölüm, oval olarak işaretlediğim yer daha mantıklı gibi geliyor bana.. bu cizdiğim yeri diyorum acaba dediğiniz gibi bişey anlatıyordan yola cıkarsak bu alanın haritası yada krokisi olma şansıda var ilk size sorduğum yönün fotosunu sormustum bu yuzden sordum sağı solu kaya ortadan aşşa doğru inen düzlükte toprak var cizdiğim yeri yatay burası olarak düşünün benimkide bi fikir..IMG_20191221_161013 (4).jpg

gıral

Vip Üye
sen olsan ustam bakınca tek dikkat ceken buraya bölesi bariz görünen bi yere giriş yaparmısın ben yapmam etrafındaki kayalara dikkat etsenize sanki bi bütün gibi cizdiğim bölüm, oval olarak işaretlediğim yer daha mantıklı gibi geliyor bana.. bu cizdiğim yeri diyorum acaba dediğiniz gibi bişey anlatıyordan yola cıkarsak bu alanın haritası yada krokisi olma şansıda var ilk size sorduğum yönün fotosunu sormustum bu yuzden sordum sağı solu kaya ortadan aşşa doğru inen düzlükte toprak var cizdiğim yeri yatay burası olarak düşünün benimkide bi fikir..Ekli dosyayı görüntüle 3178
Çokhaklısın ustam ayrıcabbenim bütün fikirlere saygım var başkka resimlerde yükliyecem biraz karıştırım arşşivi

drapeta

Kullanıcı
tek farklı kayada ücgen içine aldığım yer diğer kayaların renginden farklı büyük üçgenlerde giriş verir die biliyorum tam ucuna gelmesi o renkli tasların bi garip üçgenin olduğu yeride göz önüne al ustam.. saygılar

Ekli dosyalar

• IMG_20191221_161013.jpg
    IMG_20191221_161013.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 3

gıral

Vip Üye
Usta sonresimdeki alttaki düzlük istediğn yer
Sonradan attığım iilk resim patikaların birleşimi ve altındaki sarılık nokta koyduğun yer saygılarımla