Bu işreti bana çözecek ustalardan yardım bekliyorum | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bu işreti bana çözecek ustalardan yardım bekliyorum

DRAGON-34

Kullanıcı
Cevap: Bu işreti bana çözecek ustalardan yardım bekliyorum

HAYIRLI OLUR İNŞALLAH herkese teşekkürler hakkınızı helal edin

herrfremd

Kullanıcı

dragon-34 kardeş işaret bölgenin haritasıdır yerleri noktalar tesbit edilmiş gibi aklıma takılan bir nokta var google earth alıntısı olan resimde tek ağaç olarak belirlediğiniz bölgede derenin genişliğini bilmiyorum ama oralarda eski köprü varmı?

A21MEDLi

Admin

resimde üçgenin içindeki net belli değil.
üçgenin içinde olan artı + mı?

DRAGON-34

Kullanıcı

dragon-34 kardeş işaret bölgenin haritasıdır yerleri noktalar tesbit edilmiş gibi aklıma takılan bir nokta var google earth alıntısı olan resimde tek ağaç olarak belirlediğiniz bölgede derenin genişliğini bilmiyorum ama oralarda eski köprü varmı?

Köprü görmedim bilmiyorum zaten dere sığ bir dere ama değirmen çevirecek kadar akıyor burada başka işretler de buldum öncelerinde ama işretler hep kırık veya taşınır taşlarda olduğu için tam nokta tespit edemedim zaman içnde parçaları birleştirince birde yüksek teknoloji kullanmak nasip oldu İNŞALLAH sonuca da ulaşırız sağlık ve selametle şimdi buradaki olaylar şöyle öncelik yukardaki yere yani toplu gömüye verilmiş işretlerle orayı bulan kişiler daha sonra bulunan işretlerle şahsi gömü olan dere kıyısına yönlendirmiş buradaki derinlikler 3m yi bulmuyor tamamen eşkiya işleri am tılısım olayı ihtimali yüksek çünkü önceleri yoklayayım dedim güneşli havada fırtına ve yoğun kar yağışıyla karşılaştık

İRON

Kullanıcı

o doğa olayıyla karşılaşman tılsımla alakası yoktur.mubarek tamamiylen doğa kanunu.yani rabbim öyle emretmiş sende o ana denk gelnmişsin bu kadar basit.
ama her gittiğinde farklı şeyler seni engelliyorsa ozaman sana hayrı yoktur derim uzak dur yani..

A21MEDLi

Admin

Evet ustam artıdır yani yemindir

+ bi çizgisini ölç çıkan sonuç kadar,sağına veya soluna doğru adımla kaynanın alnında başka bir işaret veya oyma göreceksin.gördüğünü resimle devam ederiz.

DRAGON-34

Kullanıcı

+ bi çizgisini ölç çıkan sonuç kadar,sağına veya soluna doğru adımla kaynanın alnında başka bir işaret veya oyma göreceksin.gördüğünü resimle devam ederiz.

Ölçtüm bir santim geliyor yani artının boyu iki santim