Bu Kanal Ne Icin Olabilir | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Bu Kanal Ne Icin Olabilir

Mirkut

Vip Üye
Kayanin dibindeki baligi andiran papatya yarisi toprakta ve hemen yaninda hac var guzel bu hac hemde

Mirkut

Vip Üye
Bide oradan ayrilma edebildigince surwkli yokla o bolgeyi vatandas varken hareket edemezler orasi senin yerin ustam:rolleyes:

SEYFO28

Kullanıcı
[QUOTE
="Mirkut, po st: 149352, member: 9896"]Kayanin dibindeki baligi andiran papatya yarisi toprakta ve hemen yaninda hac var guzel bu hac hemde[/QUOTE] haç ı göremedim , güzel haç nasıl olur, açarmısın biraz üstad .

Mirkut

Vip Üye
Hisgeldin sefalar getirdin kaydin insallah hayirlara vesile olur. Guzel hactan kastim vermis oldugu nokta tabi bu benim yorumum. Ve diyorumki noktada tam orasi sunagin hemen altindaki kayanin oldugu bolge. Mezarsa oradan giris odaysa kanalin oldugu olgeden olabilir diye dusunuyorum. Tam emin olmak icin cubukla bosluk almak lazim insanin hata yapabiliriz ve yanlis yonlendirmede yapabiliriz. Peki sen fark ettinmi ordaki isaretleri?

A21MEDLi

Vip Üye

Mirkut

Vip Üye
Ustam bu bolge icime cok siniyor bir anlam veremedim sanki oraya ben kendi elimle koymusum gibi geliyoe bana okadarki kendimden eminim bu konuda isaretler burbirini kovalamis o kucucuk resimde.
Eger bir resme yorum yaptiysam emin olun bende olsa burda calisma yaparim diye yorum yapiyorum. Sirf laf olsun diye degil. Benim gozumdebesrarengiz ustanin getirdigi en guzel resim ve ve yerinde duruyor farkli yerlerde olmasak onu alip gidecem oraya:) baktimda yorumlara 3 umuzun yorumu ortalama ayni noktayyi vermis hayirlisi insallah

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
soygun yemis kasayi patlatmislar bosa ugrasma mezar duruyordur fakat bos

Üst Alt