Bu Kaplumbağamı | Define işaretleri ve anlamları

Bu Kaplumbağamı

adnan usta

Kullanıcı
gPbn4Z.jpg

yoksul

Kullanıcı
tırmanan kapumbağa gittiği yere bakın derler ,,bir de bu fotoyla alakalı deve vardı orada devenin boynunda sanki horasan aslan kafası vardı bir de o deve yatıyor altında oda olması gerekiyor gibime geliyor ,çok zengin bir oda olmalı diye düşünüyorum

adnan usta

Kullanıcı
tırmanan kapumbağa gittiği yere bakın derler ,,bir de bu fotoyla alakalı deve vardı orada devenin boynunda sanki horasan aslan kafası vardı bir de o deve yatıyor altında oda olması gerekiyor gibime geliyor ,çok zengin bir oda olmalı diye düşünüyorum
değerli yorumların için teşekkür ederim devenin önünde tavuk var resimde gözüküyor aralarında fazla mesafe yok bir biriyle alakalı olabilirmi acaba

yoksul

Kullanıcı
anlaşılacak olduğu gibi orada başka başka gömüler var anlamına gelir ,her işretin anlamı ve malı farklı olur ,sen devenin boynuna bi cihaz tut ,tavuğun civcileri varmı göremedim ama tavuk için asi avcı ustamdan fikir sorabilirsin

cantar

Kullanıcı
yılan avına sarılmış avı da büyük iyice araştırama sadece o alanı yılanın çıkış istikametindki iki eğimli alana bir bak yılanın avı traşlanmış yerin güzel

yoksul

Kullanıcı
bu tosbağa ilk baktığımdan beri kafamı karıştırıyor bunu yapan hiç mi kaplumbağa kafası görmemiş ben hep deveye benzettim kafasını ,,bence yatan deve baktığı göz hizasını ve altını kontrol et cantar .ustanın dediği yerleri de bakıver buralar boş değil birden fazla gömü var diyorum

yoksul

Kullanıcı
baktığı yerde üç taş yerde gömülü bence dikkate almalısın oradan giriş veya gömü olabilir

Üst Alt