bu kayada ne görüyorsunuz | Define işaretleri ve anlamları

bu kayada ne görüyorsunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
arkadaşlar bu kayada gördüklerinizi yazın ve ne demek istiyor fikirlerinizide yazın bu konuyu acmamın sebebi işaretlerde saklanan şeyler ve sistemler hakkında bilgi alış verişi yapmak içindir konu herkeze açıktır hiç çekinmeden fikirlerinizi yazabilirsiniz doğru veya yanlış olması önemli deyil iki resimde aynı biraz renklendirdim birisini net görünsün diye
IMG_20190123_103648.jpg IMG_20190123_103648 123.jpg

yabadabadu

Kullanıcı
İsaret kombosu yapmislar resmen, kus,yilan,haç,v ler murc izi, bence birisi eglencesine yapmis bunlari kayaya, bu kadar fazla isaret tek kayada ne biliyim supheli geldi.

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
İsaret kombosu yapmislar resmen, kus,yilan,haç,v ler murc izi, bence birisi eglencesine yapmis bunlari kayaya, bu kadar fazla isaret tek kayada ne biliyim supheli geldi.
bu işaretler gerçek eğlencesine yapılmış birşey deyil kafa karıştırmak için yapılmış gerçek işareti saklayıp diyerleriyle kamufle edilmiş saklanan ney önemli olan onu bulmak onun için bu resmi paylaştım fikir alışverişi yapmak için birşey aramak veya bulma amacıyla deyil burda ne demek istenmiş onu yorumlamak ve karşınıza böyle işaretler denk gelirse ne yapılması gerek ona göre hareket edin diye bu konuyu açtım yorumlar yapıldıktan sonra gereken bilgiyi paylaşacam

KOMAGENE

Vip Üye
bu işaretler gerçek eğlencesine yapılmış birşey deyil kafa karıştırmak için yapılmış gerçek işareti saklayıp diyerleriyle kamufle edilmiş saklanan ney önemli olan onu bulmak onun için bu resmi paylaştım fikir alışverişi yapmak için birşey aramak veya bulma amacıyla deyil burda ne demek istenmiş onu yorumlamak ve karşınıza böyle işaretler denk gelirse ne yapılması gerek ona göre hareket edin diye bu konuyu açtım yorumlar yapıldıktan sonra gereken bilgiyi paylaşacam
ustam resmi büyütünce bozuluyor orda neler var söylerseniz taşın şekliyle yorumlarız

MAVRAN

Super Moderatör
İki dağı ortadan ayıran vadi olmalı, karşıdan kuş bakışı bakınca haçın olduğu yer görünüyor bundan sonra daha yukarı dağın zirvesine çıkmadan X işareti olan kayalık önümüze çıkar burada X ölçülür ölçüye göre hareket edilir. Eğer küçük ise bu aradığımız yer ancak bu bizi yanıltmak için de yapılmış olabilir. İkincisi X i arayın iki X arasında olan mesafe ölçülerek yer tespiti yapılmaya çalışılır.

Haç mezarı temsil eder ve haçlar da hiç bir zaman boşa yapılmaz mutlaka her haç işareti bir amaç uğruna yapılır.

Ben böyle bir işaretle karşılaşmış olsaydım ilk önce dağda olan yere yönelirdim. Orayı cözsem daha da birşeyle uğraşmazdım.

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Gurban resmi ters çevirince hayvan figürü gibi duruyor porsuk desem degil ustunede isaretler mi yapıldı
Duzden bakinca balinami desem

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
bu resimde ritüeller şekiller sayılar mesafeler ve yönler var mesela kuşun kanadı yılanın kafası kuyruğu kuşun nereye baktığı birtür bulmaca gibi adamlar bu resimde ne saklamış ve ne anlatmak istemiş onu çözmek lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...