bu kayalalar ve derin boşluk doğalmı ustalarım ?

hascan067

Kullanıcı
Cevap: bu kayalalar ve derin boşluk doğalmı ustalarım ?

çok sağol ustam ozaman ilk önce iyi bir çubuk almak lazım ama ben çok aradım iyi bir çubuk bulamadım ustam varmı bildiğin iyi bir çubuk satan biri güvenilir.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

çok sağol ustam ozaman ilk önce iyi bir çubuk almak lazım ama ben çok aradım iyi bir çubuk bulamadım ustam varmı bildiğin iyi bir çubuk satan biri güvenilir.

çok güvenilir çok dürüst çubukçular tanıyorum. ama hiçbirisi çubuk satmıyorlar. bu işi ticaret amaçlı yapmıyorlar. sitemizden insanlara yardımcı olabilmek adına yapıyorlar. para veya bedel istemiyorlar. neyi nasıl yaptıklarını., doğru çalışan çubuğu, eksisini artısını, neyi neye göre arayacağını da çok güzel özetliyorlar.

konuları okuyorsunuz ve ardından biraz zaman ayırıp bu tarifleri uyguluyorsunuz...

aklıma gelen bir kaç ustamızın isimlerini alfabetik yazayım; asiavcı, cantar, ersan, ikizceli, metin, mc307
bu bahsettiğim çubuklara ait konuların tamamını alttaki linkde alt başlıklarda bulacaksın,
http://www.definemekani.com/bosluk-ve-su-f63.html

bu ustalara ait tüm konuları okumanı öneriyorum. hepside kolay ve az maliyetli çubuklardır. hepside kendi alanında güzel çalışır ve işine yarar. hiçbiri satılık değildir. tarifleri okursun ve kendin yaparsın.

bir Harbici atasözü derki;
kendi çubuğunu kendi yapacak becerisi olmayan, define çıkaracak beceriye sahip değildir. göz kırp

Son düzenleme:

hascan067

Kullanıcı

ustam ben yapamam çubuk malesef.Sen bu kayalar doğal oluşum değil diyorsun demi ustam bide parasıyla bana şöyle çok iyi bir çubuk ayarlayabilseydin çok iyi olacaktı ya.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

ustam ben yapamam çubuk malesef.Sen bu kayalar doğal oluşum değil diyorsun demi ustam bide parasıyla bana şöyle çok iyi bir çubuk ayarlayabilseydin çok iyi olacaktı ya.

detaylı ayrıntılı yazsak bile demekki, bazen anlaşılır olmuyor. yada bazen site sakinlerimiz anlamak istemiyor. sitemizde alım satım ticaret yoktur. herhangi bir ticari faaliyet site kuralları ihlali sayılır. bu sadece satış değil,, alım talebi de olabilir. ikiside sitemiz etiğine aykırıdır.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

hascan kardeş,yeni üyemizsin.sitemizin amacını ve misyonunu henüz öğrenememişsin.
bizler ,insanların sömürüsüne savaş açmış,üyelerimizi bu tarzdaki ard niyetli girişimlere karşı korumayı misyon edinmiş,tecrübelerimizide açıklıkla ve anlaşılır tarzda yorumlarımızıda üyelerine aktaran , ALLAH rızasını ,insan onuruyla birleştirmiş bir siteyiz.
hadbici ustamız sana ,yorumunuda ,siğer konudaki bilgileride en güzel bir şekilde vermiş.
konulara girersen son yazdıklarının ne kadar gereksiz olduğunu kendin göreceksin. ve bu siteye üye olduğun içinde kendini şanslı hissedeceksin.
yerine gelince ,harbici kardeşimizin paylaştığı resimdeki ön kısımdan başlayarak yapacağın boşluk tespiti sana aradığnı verecek. diğeri biraz mesafeli.onun için henüz yeterli konumda değilsin. sağlıcakla.

hascan067

Kullanıcı

harbici ve ikizceli ustalarım yorumlarınız için çok teşekkür ederim ben sizlerin yaptığı gibi olmaz diye yapamam dedim ama söylediklerinizden sonra konuları incelemeye karar verdim bakalım başarabilecekmiyim.ayrıca sitede ticari bir konu konuşulmayacağını bilmiyordum özür dilerim.ikizceli yerle alakalı yorumun içinde ayrıca teşekür ederim.saygılar

karanar

Kullanıcı

harbici ve ikizceli ustalarım yorumlarınız için çok teşekkür ederim ben sizlerin yaptığı gibi olmaz diye yapamam dedim ama söylediklerinizden sonra konuları incelemeye karar verdim bakalım başarabilecekmiyim.ayrıca sitede ticari bir konu konuşulmayacağını bilmiyordum özür dilerim.ikizceli yerle alakalı yorumun içinde ayrıca teşekür ederim.saygılar

canım kardeşim şayet ankaradaysan gel ben sana iki takım çubuk hediye ediyim. ama ustaların dediği gibi bu site de kimsenin parası geçmiyor. :) teklifimde ciddiyim. ankarada nerede olursan ol sana ulaştırırım çubukları. sağlıcakla kal.