Bu Kış Görüntüleme Cihazı Mı Yapsak? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bu Kış Görüntüleme Cihazı Mı Yapsak?

ASİAVCI

Kullanıcı
bunu istanbulda birileri yapmış ve satışta uğgun bir fiyata RİZİVİTE CİHAZ 4 kazıklı sistem ve kazıklar kare şeklinde cakılıyor yalnız bu cihaz genelde boşluk için kullanılıyor metalde cok başarılı olduğu söylenemez işallah iyi bir şey olurda arkadaşların işine yarar

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Mc usta hahirlisi insallah projenizde basari ile sonuclandirirsiniz yalniz aklima takilan bobinlerinde bildigim kadari ile yalnis olmazsa ucak sensorleri kullanilmakta onu nasil bulacaz onlar olmadan yanilma payi % 80 lerre ulasabilir tabi siz daha iyi bilirsiniz ama hayirlisi olsun mesela voit finder 2 oyle bir cihaz ki tesbitimle beraber uc yerde saglam noktalama yaptik yalniz bu uc yerdede kemik parcasina denk geldik kemigin yapisi ve icerisindeki bosluk saglam bit bosluk olarak gosterildi tabi ki deneme yanilma tecrube oldu eline saglik diyo sabirsizlikla bekliyorum

mc_307

Kullanıcı
@suikast ustam ve diğer ustalarım eyvallah.
Uçak sensörü yok... kazıklar arasındaki direnci yorumlarak görüntü oluşturan bir sistem bu.
Bakır vb. Metallerinde görüntulendigini okudum bir yerlerde..
Void finder 2 boşluğu kaçırmaz. Bulunan ölçülere ve şüphe durumuna göre işlem yapılabilir. Birde görüntüleme olsa bulunan noktaya yapılacak işlem netleşir.
Kare oyma kaya mezari işaretleri mahsen isaretleri olan yerde aranilan boşluğu şıp diye bulursunuz. Deneyim deneyim deneyim ilk başta...

Warning

Kullanıcı
Cümleten Selamun aleyküm valla mc_307 kardeşim rolanti neki ben stop ettim resmen teknolojiden ve sizden uzak kalmak ağır geldi :) olsun canımız sağolsun rabbim sağlık sıhhat nasip etsin dostlar cümleten kardeşim masaallah beni aratmıyor zamanı geldiğinde dahada güzel çalışmalara imza atacağız Allah c.c. izniyle

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
mc_307 kardeşim ben de paylaşımını sabırsızlıkla bekliyorum. sen hayırlısı ile cihazını oluştur ve stabil hale getir. projeni yapmaya başlayanlardan bir tanesi belki de ilki ben olacağım. bekliyorum. çok bekletme kardeşim. :D