Bu Küçük Oymalar Ne Demek Istiyor | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bu Küçük Oymalar Ne Demek Istiyor

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Ovaya hakim bir konumda bundan daha iyi bir mezarlık alanı zor bulunur
Zeminaltı oda türü mezarlar var
Kanalların zeminle buluştuğu yerin ön tarafından itibaren girişi olur.
Giriş, en küçüğü futbol topu büyüklüğünde ki taşlarla kapatılmıştır.
Zor işçiliklidir.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mirkut

Vip Üye
Bide metin ustam bu kayalari bilirim bunlar cok asinir sekilden sekile girer zamanlar kuvarsta cikabilir butur yerlerde buda altin madeninin damarlarinin olabilecegini gosterir

FENERLi

Vip Üye
Burada zift dökülmüş gibi adak yerini göremedim?zemin altı mezar olması lazım, önünde patikayı takip et bakalım ne çıkacak karşımıza?

metin77

Kullanıcı
Bide metin ustam bu kayalari bilirim bunlar cok asinir sekilden sekile girer zamanlar kuvarsta cikabilir butur yerlerde buda altin madeninin damarlarinin olabilecegini gosterir
Mermer gibi kayalar ayni ustam. Bu taslar civarda mezar ve define isaretlerinde kullunilmis parcalar var. Buralardan ovalara goturulmus.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

metin77

Kullanıcı
Burada zift dökülmüş gibi adak yerini göremedim?zemin altı mezar olması lazım, önünde patikayı takip et bakalım ne çıkacak karşımıza?
Buranin en az 100 tane fotografi vardi ustam bilgisayarim fotmat isteyince bazi veri kayiplari olusmus. Zift gibi derken ustam ziyah duz bir zemenden mi bahsediyorsun? Ruzgaz olmazsaydi cubuklarla bosluk alip can alici yerleri fotograflardim. Suan burda 3 tane patika yol var ustam. Bunlarin birini toprak ocagi kuran sirket acmisti. Digerlerini bilmiyorum ciftcilermi acti cok eskiden mi geliyor belli degil.

metin77

Kullanıcı
Butun ustalar denecek ne varaa demis ban birtek kolay gelsin demek kalmis ee kardesim ne diyem KOLAY GELSİN:D:D
Kolaysa basina gelsin ustam :) hec kolay yer bulur mu beni. Tek tabanca oldugumu biliyor ya rabbim en zorunu bana veriyor :) yorum.yapan yapmayan ustalarimizs tesekkur ederim, el atmak isteyenler varsa her zaman beklerim :)

metin77

Kullanıcı
Oymalarin oldugi kaya, kasa olamaz mi ustalarim?

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Dostum ben ates sen barut ayni yerde durursak ortalik toz duman olur zati bende tek tabancayim bosver bolesi daha guzel

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
7gGkym.jpg

Hemşehrim üstteki kayayı biraz incelediğimde bize alt kısımlardan kapalı bir tünel girişi ve gittiği zeminaltı mezar odasının yönünü vermiş yeri sağ taraftaymış,Burayı değişik yönlerden resimleseydin girişi belki yakalayabilirdik,Kolay gelsin

Üst Alt