Bu Kuşun Nesi Var | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Bu Kuşun Nesi Var

drapeta

Kullanıcı
SLM. müthiş bir yer bu tepe sanırım sırf mezarlık alanı olarak ayrılmıs gibi yaşam yerleri arka tepedeki beyaz kayalıklar..şimdi 2 işaret var biri kuş oda yarısı yok kuşta deformasyonda yok o şekilde yarım yapılmış tıpkı üstteki pelerinli adam dediğimiz hatta kafasınıda taç varmış gibi duran gibi oda yarım dikkat ederseniz arkasında bi sunak var baktığı yönde kapalı yer olduğundan söz ediyor. kuşun baktığı istikametteki ki kuş bayan mezarını simgeler kayaların işlenişine bakarmısınız bana göre sıralı bayan mezarları bunlar ve hepsi bakir duryoyor=)) pelerinli yarım adamda erkek mezarlarına bakıyor aö aö bitmez=)) saygılar resmin sağında bi çarpı yaptım ordan fotolarsan çok güzel olurIMG-20200810-WA0000.jpg 20200824_154708_copy_3072x2304.jpg 20200822_151905_2_copy_2322x3096.jpg

balaban66

Kullanıcı
SLM. müthiş bir yer bu tepe sanırım sırf mezarlık alanı olarak ayrılmıs gibi yaşam yerleri arka tepedeki beyaz kayalıklar..şimdi 2 işaret var biri kuş oda yarısı yok kuşta deformasyonda yok o şekilde yarım yapılmış tıpkı üstteki pelerinli adam dediğimiz hatta kafasınıda taç varmış gibi duran gibi oda yarım dikkat ederseniz arkasında bi sunak var baktığı yönde kapalı yer olduğundan söz ediyor. kuşun baktığı istikametteki ki kuş bayan mezarını simgeler kayaların işlenişine bakarmısınız bana göre sıralı bayan mezarları bunlar ve hepsi bakir duryoyor=)) pelerinli yarım adamda erkek mezarlarına bakıyor aö aö bitmez=)) saygılar resmin sağında bi çarpı yaptım ordan fotolarsan çok güzel olurEkli dosyayı görüntüle 3384 Ekli dosyayı görüntüle 3385 Ekli dosyayı görüntüle 3386

Selam drapeta ,, Buraya hiç dokunulmadı, Sadece kuşu buradan söküp almışlar , Buraya ne yapabiliriz ,Eger isterseniz birlikde yapa biliriz. SAYGILAR usdadım.

balaban66

Kullanıcı
Selam drapeta ,,, Bubresimlerde kusun arkasındaki deredir.20200822_141403.jpg

drapeta

Kullanıcı
20200822_141403.jpg 20200822_141358_copy_2322x3096.jpg
SLM. gerçekten güzel bi mezarlık ne tarafa dönsen bi mezar göze çarpıyor.. nerdeydi bölgesi ustam.. çok isterdim keşif amaçlıda olsa gelip görmeyi ama bu şu aralar imkansız hem malum sebeplerden dolayı hemde işimin yoğunluğundan.. ilk resimde sağda yılan die belirrtiğim yer gerçekten güzel yılan bütün görünmüyor kuyruk kısmı yok olmayan kısmı ok la gösterdim ordnada bi giriş olmalı en güzeli resmin solundaki devasa oval oyama eğer burası ana girş olsa diyorum patikaları olmalı bu açıdan gözükmüyor merak ettim burayı etrafta başka örneği yok. cengel die işaretlediğim yerlerin hemen altı girişleridir büyül olasılıkla.. 2ci resimde tek bi yer işaretli ufak bi kasa gibi geldi bana bence ilk burayı bi yokla ..

balaban66

Kullanıcı
Ekli dosyayı görüntüle 3411 Ekli dosyayı görüntüle 3412
SLM. gerçekten güzel bi mezarlık ne tarafa dönsen bi mezar göze çarpıyor.. nerdeydi bölgesi ustam.. çok isterdim keşif amaçlıda olsa gelip görmeyi ama bu şu aralar imkansız hem malum sebeplerden dolayı hemde işimin yoğunluğundan.. ilk resimde sağda yılan die belirrtiğim yer gerçekten güzel yılan bütün görünmüyor kuyruk kısmı yok olmayan kısmı ok la gösterdim ordnada bi giriş olmalı en güzeli resmin solundaki devasa oval oyama eğer burası ana girş olsa diyorum patikaları olmalı bu açıdan gözükmüyor merak ettim burayı etrafta başka örneği yok. cengel die işaretlediğim yerlerin hemen altı girişleridir büyül olasılıkla.. 2ci resimde tek bi yer işaretli ufak bi kasa gibi geldi bana bence ilk burayı bi yokla ..

Selam usdadım ,, Bu alanda daha çok gorüntuler vardı resimledim.ama ,fotograf makinasini kapadan evde hafiza kartıni çikardım.bilmiyordum ,Hepsi silindi ,Bu resimler telefonla cekilen resimlerdir ,Ben iç anadolu ,,

balaban66

Kullanıcı
20200917_160300.jpguydu görüntüsü almıştım ,BEYAZ nokda çeşmedir .orası cok sarp.bir yer oldugundantarla tarafinda cesmeye yol.boyle bir görüntü veriyor
Kirmızi nokda kuşun oldugu yer

drapeta

Kullanıcı
kırmızı kokta kuşsa mezarlık bölgesi orası tepenin işaretlediğim yönü yani bu tarafı da yaşam yeri olması lazım bölgenin bütününe bakınca tek kayılık görünün yer orası ve bi garip liği daha var dereye dikkat edin o kısımda kaymoyur yani diğer yaka ile bağmanıyor dere alttanmı geçiyor acaba derenin karşısıda işlenmiş burası düşündüğümden daha büyük bi yerleşke çok ama çok güzel20200917_160300.jpg